Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó terv lenne? Mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó terv lenne? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
A volt barátomat minden áron vissza akarom kapni. Rossz volt a kapcsolatunk, változtatni szeretnék rajta. Ő már nem szerelmes belém, és nem is az újrakezdés híve. Ám tudom, hogy tudna belém újra szerelmes lenni, csak a kapcsolatot nem akarja újra, mert fél ugyanazoktól a hibáktól. Már nyomultam, amivel pont az ellenkező hatást értem el, és nagyon sajnálom. De most azt fogom tenni, hogy véletlen ugyanarra a helyre megyek, ahol ő is van, de nem fogok hozzá szólni, meg semmi, csak max köszönök. Megnézem a reakciót.
2011. aug. 25. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó terv, feltéve ha azt szeretnéd elérni, hogy köszönjön neked és ne is foglalkozzon veled.
2011. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem süss neki szilvásbuktát mert azt biztos szereti!!!
2011. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak? Ha beszélek hozzá, az sem hat. Attól megijed.
2011. aug. 25. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ez egy nagyon rossz 5let szerintem. Tudom, hogy ilyenkor nehéz elfogadni, hogy vége, de vége. Inkább koncentrálj saját magadra, az meg, hogy ugyanoda mész ahova ő "véletlenül" ezt mindenki tudni fogja, hogy azért vagy ott, ha hozzá szólsz ha nem.
2011. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A parkra gondoltam, ahol kutyát sétáltatni szoktam. :/
2011. aug. 25. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értelek, ha már nem is szererlmes beléd és a kapcsolat sem volt jó, akkor miért akarod visszaszerezni?
2011. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor csak mond meg neki hogy hogy érzel és hogy mivel már tapasztaltátok nem fogjátok újra elkövetni a hibákat.

aztán menj tovább ezen lehet h el fog gondolkozni

2011. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha már nem szerelmes, akkor nem hiszem, hogy el fog gondolkodni bármin is a lánnyal kapcsolatban...
2011. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!