Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó terv egy randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó terv egy randira? Nagyon nem szeretném elrontani

Figyelt kérdés
Igazából semmi különös, csak gondoltam azért megkérdezem...szóval betennék egy jó filmet, vigjáték de azért ilyen megható is legyen...közben fagyiznánk, tejszinhab és minden :) Ezen az estén dől majd el, h össze-e jövünk... köszi a válaszokat, egyébként tippeket is adhattok :) Amugy 18 éves a lány, én meg eddig nem voltam a romantika hive, szoval ez uj terep nekem, de vele semmit nem szeretnék elrontani...szoval segitsetek :)
2011. aug. 3. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én inkább valahova elvinném, az h rögtön felhívom magamhoz szerintem kicsit túl erős lépés első randira.
2011. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 WhiteLabel ***** válasza:
Hát én elsőre akkor hívtam át csajt filmezni ha meg akartam húzni aztán kidobni.. De te tudod gondolom jó.
2011. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első vagyok: szóval igen ha rögtön felhívod abból az jöhet le, hogy meg akarod rögtön dugni, ami ha tényleg kapcsolatot tervezel vele nem biztos, hogy jól veszi ki magát.
2011. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Big Boss ***** válasza:

Ha már ennyire romantikus vagy akkor ink vidd el vacsizni meg minden és akk bizt látja, h fontos a számodra, de v mi értelmes helyre vidd, tehát ne a sarki falatozóba és ink utána egy laza film nézés és, ha nem kúrtad el a kajálást már mint a hangulatot onnantól kezdve adja magát az este. mindent bele barátom

16/F

2011. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mostmegmondom:D válasza:
Jó terv de ha van szerintem tegyél valami a jó horror filmet aztán a nagy ijedtségben még talán kicsit tovább is haladtok mint gondolod:D ;)
2011. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Big Boss ***** válasza:
de értitek, h mindenki ugyanazt írja le xdxdxd
2011. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 KartoffelKatze ***** válasza:
Hát, egy jó kis randit viszonylag könnyen össze lehet hozni. :) Ha neked ez az első a szerelem rejtélyes világába akkor elsőnek is sok sikert kívánok. Na de térjünk a tanácsra. Elsőnek is az amcsipitét vagy ilyesmi filmet ne nagyon tegyél be szerintem. :D Romantikus filmnek meg valami lazábbat. Ne legyen benne túl sok szex meg egyéb nyomulós részek. Majd ha elkezdtétek a filmet, akkor keressél valami olyan helyet azon a helyen, vagy tárgyon amin szeretnétek nézni a filmet, amin könnyen eléred a száját vagy az arcát. Majd ha elkezdtétek a filmet akkor közbe simogasd. Majd ha a romantikus filmnek a csókjelenetéhez értetek akkor vesd be magad és te is adj neki egy csókot és közbe simogasd a fenekénél, ne nagyon a fenekénél hanem kicsit úgy a dereka felé is. És ha ügyesen csinálod akkor sikered lesz. :) 15/F
2011. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...azt elfelejtettem mondani h már nagyon jól ismerjük egymást, nemrég volt is köztünk valami...szal tuti nem gondolja h csak ''azért'' hivom fel...igy akkor mi a helyzet? :)
2011. aug. 3. 23:01
 9/12 anonim válasza:
Szerintem vidd moziba utána menyetek haza (kérd meg a barátodat hogy gyújtson gyertyákat rakjon be egy jó zenét aztán lépjen le :D)Te pedig megpróbálod valamivel lenyűgözni esetleg rengeteg virággal vagy bármi mással. Vedd le a talpáról többet nem lesz rá alkalmad szóval húzz bele..!
2011. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem magadhoz viszed fel, hanem máshova akkor is egy gesztus :)
2011. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!