Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire reális elvárás, hogy...

Mennyire reális elvárás, hogy az ember szülés után vissza szeretné nyerni a szülés előtti alakját? (Persze nem azonnal. )

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem majdnem reális. :D

Mondjuk idő kell hozzá. Nekem addig nem sikerült, amíg szoptattam a gyerekeket. Ahogy abbahagyták (3 év után), 2-3 hét alatt lefogytam, és olyan lett az alakom, mint régen.

Viszont a sok szoptatás a ciciknek nem tesz túl jót. :S

2009. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Reálisnak reális, csak nem mindíg alakul úgy a dolog. nekem pl a csípőm szélesebb lett, mint a terhesség előtt volt.

és a hasam is csúnyácska maradt.

de idő kell mindenhez, nem 1-2 hét alatt fog helyre állni a rend

2009. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából reális, de soha nem leszel már olyan, mint előtte voltál, ha csak nem fekszel kés alá!!!

Rajtam kilóban már nincs semmi plusz (5 hós a babám), de a bőröm már nem olyan feszes, mint korábban...és szerintem már nem is lesz olyan. De van egy tündéri kisfiam!

2009. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem a derekamon maradt egy kis zsírpárna, ezt leszámítva nincs nagy változás. Emiatt azonban nem jók rám a régi nadrágok és szoknyák, mert derékban szűkek.

3 és fél hónapja szültem, azóta talán pár mm-t apadt.

Egyébként szoptatok. Nem tudom, utána lemegy-e.

Most azon gondolkodom, hogy nincsenek -e túlzott elvárásaim az alakommal kapcsolatban???

2009. máj. 30. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Reális elvárás. Azt mondják az okosok, hogy 9 hónap alatti változás 9 hónap alatt megy vissza. Én 8,5 hónapja szültem. 23 kilót szedtem fel a terhesség alatt (100 voltam, mikor szülni mentem!). Most is szoptatok még, ezért enni rendesen eszek, és mégis már lement a 23, meg még 2. Nekem a legtöbb felesleg combra és fenékre jött fel, a hasamról nagyon hamar lement minden. Az én titkom abban van, hogy naponta 1,5-2 órákat is sétálok a gyerekkel a babakocsival. Neki is jó, mert közben jókat alszik, nekem meg közben ég a zsír. :)
2009. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem realis. En 25 kg-ot hiztam, baba elott csinos voltam, vekonyka inkabb. Mire a fiam harom honapos lett mar elertem a regi sulyomat, az alakom pedig folyamatosan javul. Ket napja volt fel eve, hogy szultem, de hatarozottan formasabb es csinosabb vagyok, mint baba elott voltam. En annyit teszek, hogy rendszeresen tornazom, az etvagyam visszaallt a baba elottire.

Eloszor egyebkent azt hittem, hogy ha le is fogyok, akkor is szelesebb lesz peldaul a csipom, de nem. Sot, a tornanak koszonhetoen sulyra is kevesebb vagyok, centikben meg foleg, mar uj nadragokat kellett vennem.

2009. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!