Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elsö terhességemnél nem...

Elsö terhességemnél nem lettem csíkos. A másodiknál lehetek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdekelne még az is hogyha megúszta a pocakod az elsöt és viszonylag feszes is maradt és vissza is ment akkor ez mennyire fog változni a másodiknál.+7 hetes vagyok és még nincs a hasamon hál istennek.
2010. jún. 17. 17:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
BOCSI!37 heset akartam írni.
2010. jún. 17. 17:31
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem lettél csíkos, valószínü már nem is leszel.

Nekem az elsővel a két csípőmön lett kb 4-4 fehér csík, a másodiknál ez kifehéredett, de nem lett több.

Az első után fogytam 4 kgot, és visszaáltam eredetiben, most 8kgal többet híztam, bár lement, de azért "bálna" mardtam. Most már van kicsit hasam, igaz az eredeti súlyomnál több vagyok.

Nagyobb bajunk sose legyen, mint pár csík, vagy pár kiló..

2010. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az 1.vel 3-4csík volt a csípőtájékon.10hónapos volt a nagy mikor +6kilóval újra terhes lettem.Mondani sem kell hamarabb látszódott a hasam,és középidőtől,de főleg az utolsó pár héten jött ki rengeteg csík :-(

de tényleg ez zavar a legkevésbé

2010. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En a harnadikkal lettem csikos.2,3 csik.
2010. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én az elsőnél és 9 év múlva másodiknál sem lettem csíkos, ráadásul egyik sem lett pici baba (4,4 ill 4 kiló)

AAnyukám sem velem, sem az ikerhugaimmal nem lett csikos, pedig velük hatalmas hasa volt.

2010. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A második terhességnél jöttek ki a csíkok 32. hét körül, hiába kentem:(
2010. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem megúszom.Kenem magam ezerrel.Nem ez a legfontosabb de azért zavarna egy kicsit ha 25 évesen csíkos lenne a hasam.
2010. jún. 17. 22:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem két év van a gyerekek között, de nekem egyikkel sem volt egy darab csíkom sem, pedig nem kentem semmivel.
2010. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22:11

Én sem kentem semmivel.

2010. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sem az elsőnél (2750gr), sem a másodiknál (3400gr) nem lettem csíkos. Az elsőnél nem kentem magam, a másodiknál olívaolajat és többféle testápolót használtam, semmi drága speciális krémet. Mivel mindkettőnél 10-12 kg-t híztam, a hasam gyakorlatilag nem változott, csak kicsit kisportolatlanabb a több hónapos kihagyás miatt (rendszeresen sportolok, kondizok).
2010. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!