Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit illik vinni a barátnőm...

Mit illik vinni a barátnőm újszülött pici kislányának, illetve a barátnőmnek ajándékba?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem volna pelusnak, popsitörlőnek. Más babakozmetikumot ne vigyél, a legjobb a gyógyszertári.

Kis body, rugdalózó sem elég soha egy újszülöttnek. Ha játékot akarsz, akkor ilyen kicsinek még inkább egy csörgő vagy rágóka, esetleg valami zenés kütyü.

Anyukának már nehezebb, a következő néhány hónapban úgysem lesz nagyon ideje magára.

2011. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak igaza van!

Ha nem vagy az a vásárolgatós típus vegyél egy Huggies újszülött csomagot.A dobozban van 27 db pelenka,egy csomag /64db/ törlőkendő és egy babasapka.

1500Ft körül van.

2011. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor rugit, meg pelust viszek! Anyukának meg esetleg egy orchideát...

2011. dec. 7. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ilyenkor leghasznosabb ajándék a pelenka. A mamának meg vigyél eg üveg cherryt. ;D
2011. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én anyukának vinnék egy tepsi saját készítésű házisütit,hogy legyen mire rájárnia,biztos nincs most ideje főzni,sütni,apukának meg egy üveg bort.A babának meg,amiket elmondtatok.Túlságosan szagos virágot nem vinnék.
2011. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!