Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusban a sote 2 n szülő...

Júniusban a sote 2 n szülő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Köszi jól vagyunk, mi jún. 19-re vagyunk kiírva. Te mikorra vagy kiírva?
2011. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi 22 re:)Már nagyon várjuk.Mi kislányt várunk és ti?alvással hogy állsz?Nekem már elég nehezen megy.Állandóan pisilni járok és persze már a mozgás is nehezebben megy.
2011. máj. 9. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én júni 10.-ére vagyok kiírva, egy "aprócska" kislánnyal, akit ma több, mint 3 kg-ra saccoltak.. :-) Az alvással nekem is csak a pisilés a gond, amúgy én nagyon bírom, s imádok terhes lenni!!! Szép napokat Nektek!
2011. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 05. 07-i válaszoló vagyok! Nos akkor mi lógunk ki a sorból, mert nálunk kisfiú lesz:) Az alvással annyira nincs problémám, csak amikor érzem, hogy nyomom a picit. A pisilés már inkább kellemetlen, hogy másfél óránként járkálunk:)Én is imádok terhes lenni, és picit elszomorít, hogy már nem sokáig leszünk együtt. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!