Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szivárog a magzatviz...

Ha szivárog a magzatviz egyből jönnek a fájások?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Korház.
2009. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
HÍVJ MENTŐT!!!!!
2009. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy nem is lesznek fájások.Nálam ez volt, elkezdett szivárogni a viz, mire beértünk a kórházba kb 10 perc már nagyon átázott a nacim.Mindenképp egyből menj kórházba max hazaküldenek!
2009. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de nem fáj csak most jött ki pár cepp vmi a bugyimra(nem vizelet)és idő mulva megszáradt.
2009. jún. 1. 20:46
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem kifelé szivárgott a magzatvíz, és nem vettem észre!Mikor a fájások jöttek már kb. másfél napja szivárgott a szervezetembe a magzatvíz, ami tiszta zöld volt már!

Mielőbb menny kórházba!

2009. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
menj be,bnőmnek is így kezdődött.Bement ott elállt,bolondnak nézték,de bent tartották.Kapd fel a pakkod és menj be,bnőmnek harmadnapra meglett a baba...
2009. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem minden fájás nélkül nem csak szivárgot,de el is folyott a magzatvízem.rá 11óra múlva indultak a fájások.

mars a kórházba!

és sok boldogságot

10hós kisfiú anyukája

2009. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szivarogni kezdett eloszor, felhivtam a dokimat, erre azt mondta uljek nyugodtan mert ez nem a magzatviz. Pedig egyfolytaban folydogalt mint egy nagyon eross folyas, tisztasagibetetem lett tele egyfolytaban. Per ora mulva egyszeruen elpattant es elfolyt a magzatviz, meg mindig nem voltak falyasok de letusoltam, bementem a korhazban es ra egy ket orara jottek a fajasok is, masnap reggel kezemben fogtam a babam.ha biztos vagy benne hogy a magzatviz folytogal,szivarog, hivd az ugyeletet es megmondjk mit tegyel!
2009. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
E nem ide illő kérdés, hanem a 104-es telefonszámra kell feltenni... nem is értem... Nem biztos, hogy orvos válaszol itt és nincs két egyforma szülés. Az első fiam, 10 perc alatt megvolt, nem volt előjele, szerencsémre pont kórházban voltam. A második 8 óra alatt lett meg. Én nem értelek...
2009. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy egyből fájásaid lesznek. Nekem reggel folyt el a magzatvíz, lezuhanyoztam és beautóztam a kórházba. Később kezdődött a vajúdás.

Menj kórházba, ott majd megmondják mi volt.

2009. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!