Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a Székesfehérvári...

Milyen a Székesfehérvári szülészet? Milyen nőgyógyászok vannak? (Véleményt kérnék akiket ismertek ott)

Figyelt kérdés

Első gyermekemet Szőnyben szültem,de mivel az most megszűnik,és Tbányára nem akarok menni,inkább Fehérvár.

Segítenétek?



2012. febr. 7. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én most szültem ott januárban, meg vagyok elégedve a szülészettel. A szülésznő kedves volt, figyelt rám. A dokimmal is minden ok volt. Igazából egy dokira sincs panaszom, többen is megvizsgáltak szülés közben,türelmesek voltak. A környezet nagyon megfelelő, tiszta és barátságos, ha jól emlékszem tán még vmi halk zene is ment. Ha apás szülést terveztek, vegyetek lent a portán apának ruhát(1000Ft). Hálóinget is neked kell vinni amiben szülsz, sajnos ezt se adnak. Én ifj Orosz doktor úrnál szültem, minden oké volt, rendes, türelmes és figyel az emberre. Ezen kívül a Csetényit és a Rubinszkit dícsérik sokan, szimpatikusak nekem is. A gyermekágyas részlegen is segítőkészek a csecsemősök és a nővérkék, de csak ha kéri az ember. Első gyerekemet szültem, de senki nem jött, hogy mit hogy kell, nekem kellett menni, hogy megmutassák hogy kell tisztába tenni a babót. De nagyon szívesen segítettek mindenben tényleg.
2012. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én márciusban fogok szülni Fehérváron a Csetényi doktor úrnál. Ő a magán dokim, nagyon rendes és nem csak a saját betegeivel! Sajnos többet nem tudok mondani, de be lehet menni megnézni a szülőszobát és a környezetet asszem szerdánként, de ha telefonálsz a szülészetre, adnak tájékoztatást! Mikorra vagy kiírva?
2012. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors válaszokat!

Július 8-ra vagyok kiírva, de májusig még a mostani dokimhoz járok (mert sajna májustól nyugdíjba megy,köszönhető ez a szőnyi kórház megszűnésének). Utána kellene nekem arra a 2 hónapra olyan doki aki megbízható,rendes, és én szeretném megfogadni is. Azt mondja a dokim,hogy majd ajánl addigra nőgyógyászt,mert vannak Fehérváron ismerősei,de mi van ha olyat ajánl aki nekem nem szimpi? És azt sem tudom mit fog szólni az új doki,hogy csak 2 hónapra fogok hozzá járni?

2012. febr. 8. 11:56
 4/16 A kérdező kommentje:

Apás szülést tervezünk, köszi a tippet hogy apának ruhát kell venni.Szőnyben ezt is adtak,nem is kellett rá gondolni.

Akiket mondtatok orvosok milyen korúak? Idősebbek, vagy fiatalabbak? Mert az idősebbeket előnyben részesítem :) Számomra fontos ha van tapasztalata. Közülük mindegyik nőgyógyász,vagy van főorvos is?

2012. febr. 8. 12:01
 5/16 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok!

A Csetényi az középkorú, de nagyon jó szakember! Sok betege van, ami szerintem azt tanúsítja, hogy ügyes és lelkiismeretes. Nála nem kell félni, hogy nem lesz szimpatikus, ezt garantálom! :) Én sok emberrel beszéltem és eddig mindenki csak dicsérte! Az uh-hoz nagyon ért, a régió egyik legjobb, ha nem a legjobb uh-os orvosa. Van honlapja, azt is meglesheted ( beírod a google-be, hogy Dr. Csetényi Zsolt és kidobja ).

2012. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi,meglesem!
2012. febr. 8. 13:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! tényleg mindenhol azt hallani, hogy a Csetényi a legjobb uh-os a környéken. Az ifj Orosz fiatal doki. Rubinszki oylan 50körül lehet.
2012. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Anikó1985 ***** válasza:
Szia! Én is márciusban szülök, remélem már csak napok vannak hátra :) A fogadott szülésznőm vezetett körbe a kórházban nekem szimpatikus, nem rég lett felújítva. Én a Dr. Vegera Attilánál fogok szülni, ő főorvos és idősebb nekem ő is nagyon szimpatikus, bár néhányan azt mondják, hogy nem túl beszédes, de minden kérdésemre aranyosan válaszol és maximálisan odafigyel. Boldog baba várást!
2012. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Több mint 3 évvel ezelőtt szültem ott. akkor is fogadorr dokim és szülésznőm volt, és most is ők lesznek. Blaskó Ervin a dokim és Ica a szülésznőm. Én Július 20-ra vagyok kiírva :) Ha van kérdésed,írhatsz privit is!
2012. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én konkrétan olyan dokihoz szeretnék menni,aki kijár Mórra is rendelni. És azt hiszem az egyedül csak a Mohos,őt nem ismered? Én júli 8-ra vagyok kiírva, sztem már nem leszek ott mire Te jönnél :) De ki tudja,lehet találkozunk :)
2012. márc. 8. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!