Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsyba szeretnék szülni,...

Bajcsyba szeretnék szülni, szerintetek ez lehetséges? Nem Bp-i lakos vagyok, a fogadott doki meg sokat kér.31hkm

Figyelt kérdés

Van fogadott dokim, a Bajcsyba dolgozik, havonta 10.000. Az elején azt mondta terhesgondozás 5 alkalom lesz, de mér 6x voltam, és mégcsak 31 hetes vagyok.

Azt mondta a szülés nála 80 ezer. Sajnos úgy alakult, hogy mégsem tudunk 50nél többet adni neki. Szerintetek mit csináljak?



2012. febr. 3. 15:44
 1/4 timike26 ***** válasza:
100%
egyszeru:amikor megindul szulès,menj abba a korhàzba mond hogy itt jàrtàkl a kornyèken.ha szerencsès vagy nics idod àtmenni màsikba.
2012. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az előző babómat is indították, most is valószínű túl fogom hordani, mivel 32 napos ciklusaim voltak.
2012. febr. 3. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki a fogadott dokid?

Amúgy szerintem is tedd azt, amit az első írt. Elküldeni csak nem fognak.

2012. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, most olvasom, hogy lehetséges az indítás.

Hát, így nem tudom ... Ha normális a Doki, szerintem simán meg lehet vele beszélni, hogy 50-nél többet most nem tudtok adni. Legyél vele őszinte, Ő is ember ...

2012. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!