Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mivel van letakar...

Császár után mivel van letakarva a sebetek, melyik kórházban szültetek?

Figyelt kérdés
2,5 éve steril gézzel takarták le a sebem,most meg le van ragasztva,de megőrülök ettől a ragacstól.

2012. febr. 7. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem le volt ragasztva,de aznap levették,hogy eljöttünk a kórházból.(debreceni klinika)
2012. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan volt mint egy nagy fehér matrica. körben tapadós résszel, kivül vizhatlan réteg rajta h tusolásnál ne legyen átázás.de gondolom belül géz volt ez is. mikor hazamentem a kórházból levették (varratok végét levágták)
2012. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ja és pécs
2012. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gézlap volt odaragasztva.

Szolnoki kórház.

2012. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 3x gézt rakta rá, majd erre nagy fehér méretre vágott ragtapaszt kaptam. varratszedés után ugyanígy visszaragasztották, a gézt valamiben megmártotta, csípett rendesen.
2012. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is leragasztották (mint egy nagy matrica), orvosom mondta, hogy a második nap zuhanyozás közben áztassam le és szedjem le, a gyorsabb gyógyulásért. Szombathelyen szültem.
2012. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Budapest, Uzsoki. Nekem is a "nagy matricás" cucc volt. 6 napig voltunk bent, minden nap cserélték, aznap szedték le végleg, amikor jöttünk haza.
2012. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vízhatlan "matrica" volt rajta, amit leszedtek második nap után ,aztán már szabadon volt. Gyorsan le lehetett tusolni, áztatni nem volt szabad a sebet.
2012. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 manóka86 válasza:
100%
4 éve császároztak az egyes nőin!matricás ragacs volt rajtam és mikor a varratot szedték ki akkor le is vették!!utána nem tettek rá már semmit!!
2012. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kecskeméten is vízhatlan matricát raktak rá, két nappal később vették le. Engem az nagyon irritált, miután levették, és a hálóingem hozzáért a heghez. Nem fájt, csak nagyon kellemetlen volt.
2012. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!