Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péterfy Sándor kórházban...

Péterfy Sándor kórházban 2012-ben szülő leendő anyukák! Melyik orvoshoz jártok terhesgondozásra, illetve kinél tervezitek a szülést? Melyik orvos vállalja vajon 100 ezer forintnál kevesebbért a szülést, illetve nem mondd fix összeget előre?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok, ebbe a kórházba tartozom, itt szeretnék szülni, valószínűleg fogadott orvossal. Kia, Anga-KIss és Orbán doktor urakról van némi személyes infóm, rajtuk kívül mást kit ajánlanátok még meleg szívvel?
2012. febr. 8. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy Kia doki drága.
2012. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szülésznőt tudok neked ajánlani. Nem is volt fogadott dokim. Tavaly aug.-ban szültem ott. Írj privit ha érdekel.
2012. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, Kia doktor úr tarifái nem alacsonyak. Viszont állítólag az egyik legjobb doki a Péterfy szülészetén. Róla vannak információim, ezért érdekelne más anyukák, leendő anyukák tapasztalata, hogy ők még kit ajánlanának, aki mondjuk Kia doktornál esetleg olcsóbb árakkal dolgozik. Köszönöm előre is!
2012. febr. 9. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 36+3-es kismama vagyok. Szintén Péterfybe fogok szülni. Az Asbóth Ákosnál...ő a kiírt összeg alatt van, igaz, nem annyira sokkal...Nagyon jó doki ajánlani tudom és a tapasztalatai az ismerősöknek róla is pozitív! Boldog babavárást :D

2012. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok!Én 39 hetes kismama vagyok és jövőhét közepére vagyok császárra programozva szintén a Péterfyben Dr Kia-nál.Nagyon szeretem mert kedves,laza ,jópofa és szerintem az egyik legjobb szakorvos.Abszolut biztonságban érzem magam nála.Az igazság az,hogy árat még nem beszéltünk meg,de a rendelője árlistáján szintén 100 a szülés.Ti mennyit adtok neki?

3 évvel ezelőtt szintén a Péterfyben szültem de akkor a fogadott orvosom Dr.Domokos Tamás volt.Oltári kedves,figyelmes,óvatos,csak ajánlani tudom,de az árat viszont ő is megkéri.Anno kért 100-at a szülésért plusz 50-et a szülésznője.Ahhoz képest,hogy császár lett belőle,és ő csak az utolsó fél órára jött be,sokalltam az összeget,arról nem beszélve,hogy Kia volt egész nap az ügyeletes és ő volt az aki ott volt velem,adta az epidurálist és a császárnál is jelen volt.Az Asbóth Ákos is nagyon kedves,ő lesz most az aneszteziológusom a császárnál,de róla többet nem tudok mondani.Tehát a Kiát meleg szívvel ajánlom.Annak idején azt mondták róla,hogy nem mond összeget,csak annyit,hogy annyit fizess amennyit gondolsz.Ehhez képest most neki is fix árai lettek.

Én is várom infóitokat és az esetleges olyan infót is,akinek mondott konkrét összeget a szülésre.

2012. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én elvileg olyan orvost keresnék, aki nem mond fix összeget előre, hanem rámbízza, hogy mennyit tudok adni. De nagyjából úgy érzem, hogy a minimum 60 ezer és 80 ezernél kevesebbet ritkán adnak az emberek mostanság egy fogadott orvosnak a szülésre. Vagy szülnek az ügyeletesnél és eldöntik, hogy hálásak valamennyivel vagy sem. Hát, én még keresgélek egy kicsit. Mert az is macera, ha nem az adott dokihoz jársz végig a magánrendelésére, akkor is változó, hogy egyáltalán elvállalja -e a szülést és ha igen, no akkor vajon mennyiért. Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, ha találok én is közben hasznosítható információt, megosztom Veletek!
2012. febr. 14. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!