Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni hasleszorítót...

Szülés utáni hasleszorítót hol tudok venni, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Milyen méretet vegyek?

2012. febr. 9. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a teszveszen vettem használtan kb. 2000 Ft-ért. M-eset vettem, mert szülés előtt ez volt a méretem. Hát épphogy jó lett. Szerintem attól is függ, mennyit szedtél fel a terhesség alatt. Meg ugye a hasad is még nagyobb lesz utána egy darabig. Szerintem egy mérettel vegyél nagyobbat a terhesség előtti méretednél minimum. Én olyat vettem, ami állítható volt, így szerencsére mindig hozzá tudtam igazítani, ahogy ment lejjebb a hasam.
2012. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én megmértem pont szülés után hány centi a hasam és orvosi segédeszköz boltba elvitték a méretet és egyből megcsinálták. miután már nagy volt bentebb varták rajta a tépőzárat. aszt hiszem 3000ft volt, az igazítás ingyen volt.
2012. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Brendonban vettem, és ott azt ajánlották, hogy a szülés előtti méretemet vegyem, de rendes volt az eladó és azt mondta, hogyha nem megfelelő, akkor blokkal bármikor visszaválthatom kisebbre vagy nagyobbra a szülés után.

Asszem 8000Ft körül volt, ami nem olcsó, de így, hogy ha nem jó, akkor tudok cserélni, így ugyanott vagyok majdnem, mintha veszek egyet 3000-ért, kiderül hogy nem is jó és vehetek egy újat.

2012. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menny el egy gyógyszertárba, elvileg ott rád is próbálják(persze szülés utánn). Én olyan 4000 körül vettem, de van több féle.
2012. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!