Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeptember 22-én szültem és...

Szeptember 22-én szültem és még mindig vérzek. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen!én szülés után majd 6 hétig véreztem,kb3 hétig nagyon utána kevésbé.A doki szerint ez normális,és mindent rendben talált.
2011. okt. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, ez teljesen normális, nyugodj meg. 6 hét a gyermekágyi vérzés, ami egyénenként változó persze. Mivel szültél, a méhed tulajdonképpen most egy teljes seb, időbe telik, míg teljesen begyógyul. :)
2011. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor oké.Köszi
2011. okt. 11. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 10 nappal szültem előtted (viszont anyukám szept.22-én szült engem:-) ),és csak most vasárnap óta van gyenge rózsaszínes folyás.


Ahogy előttem írták,egyénenként változó! sőt,szülésenként változó! Az elsőnél 3 hét után semmi nem volt,a másodiknál még a 7. héten is volt vérzés-akkor már nem sok,de volt.



Jó babázást,mielőbbi felépülést és jó egészséget!! :-)

2011. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!