Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor vettétek meg a szoptatós...

Mikor vettétek meg a szoptatós melltartót? Rászámoltatok, vagy ami akkor jó volt azt vettétek meg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia , épp nemrég rendeltem vateráról 750 ft-ért,vadi újat, 35.hetes vagyok, nem találtam üzletben rám valót , de már nem is bánom mert fantasztikus minőségű, tiszta pamut cuccot kaptam , villámgyorsan:) Nem számoltam rá, csak eggyel nagyobb méretet rendeltem mint az eredeti méretem, tökéletes lett, nem jó ha túl nagy a kosara a szoptatósnak mert akkor nem tartja rendesen a tejgyűjtő kagylót, vagy a mellbetétet.
2012. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jah, itt a link ha esetleg érdekel téged is, menj rá a kép alatt az eladó további termékei szövegre és ott látod a választékot, színeket stb.

[link]

2012. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a héten vettem kettőt.33hetes vagyok szerintem már nem fog túl sokat nőni.75b az eredeti méretem és 80c-set vettem.Asszem az volt a legkisebb:)Jó lett.Én direkt vártam a 30. hétig ezzel.
2012. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhesség végefelé vettem meg,de nekem igazából mindegy is lett volna mikor,mert szoptatás alatt,előtt sem nőtt a mellem. (ezt már észrevettem az előző babámnál.)
2012. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36. hét után ajánlják megvenni. Én tegnap vettem meg, 39 hetes vagyok.
2012. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!