Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dorina szoptatós melltartót...

Dorina szoptatós melltartót használ/használt valaki? Hol lehet ezt a "márkát" beszerezni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia pont tegnap vettem meg a másodikat.

At elsőt az Auchanban, a másodikat az Intersparban, mert láttam egy kosárral nagyobbat, gondoltam, nem árt.

Mindkét helyen egységesen 2990-be kerül.

Felpróbálva nagyon kényelmes, az anyaga nagyon finom puha, tiszta pamut. Remélem, szeretni fogom.

Kivárom, mekkora kosár kell belövellés után, és utána tutuira veszek még, hogy legyen váltás.


Minden jót neked!

39 hetes

2009. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Bár még van pár hetem, hogy megvegyem, de jó tudni, hogy hol keressem. Illetve elfogadható áron van és ránézésre kényelmesnek tűnik.:)

2009. jún. 5. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Felvéve is az, szívesen hordanám, de már kimosva betettem a táskámba, így nyugodtabb vagyok :)
2009. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Dorinát használok,és nagyon kényelmes. Én is az auchanból vettem. Csaj ajánlani tudom!


Üdv!

4 hónapos kispasi anyukája

2009. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Intersparban vettem kettőt.
2009. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A corában vettem három éve 2 db-ot. 1490/db áron, akcióban. Most is láttam már pár hónapja ugyanilyen árban újra leakciózva. Nekem az egyik most lukadt ki, 3 éve ezt a kettőt használom felváltva,mivel azóta folyamatosan terhes vagyok vagy szoptatok. :) Nagyon jó választás!
2009. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!