Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülőszobára hálóing alá...

Szülőszobára hálóing alá lehet már felvenni szoptatós melltartót, ugye?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vettem,le is toltak,mondták hogy ha valami van szétvágják,mondtam hogy nembaj,folyt a tejem,nem volt kedvem tocsogni a tejben szülés alatt
2009. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért vágnák szét? Mármint mi történhet amibe belezavarhat a szoptatós melltartó? Szülés közben kit zavar? Meg azért remélem nem fognak a hálóingem alá nézni ellenőrizgetni hogy van-e melltartó. :D
2009. júl. 16. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondták hogy mindent vegyek le,amikor a szülőszobára mentünk, csak a hálóing maradhatott
2009. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig nem nézik jó szemmel,és le is vetetik.Bármi gond adódik az csak plusz idő,h azzal is babrálnak.Nem akarok szélsőséges lenni,de bármi történhet.Olyan khz is van,ahol meztelenül szülnek.Én az Istvánban szültem saját hálóingben(melltartó és bugyi nélkül).
2009. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

CSak hálóing...

Senki nem fog a hálóinge alá nézni...

De hogy mi történhet? Bármi, aminek császár lesz a vége, és a műtőben nem lehet rajtad melltartó, azért vágják le-ha arra kerül a sor.

Szóval csak hálóing.

2009. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rólam is levetették, ott nem fogsz azzal törődni hogy folyik e a tejed, könnyű szülést!
2009. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az történhet, hogy sürgősen császározni kell esetleg és olyankor tesznek szívhangfigyelő tappancsokat a mellkasodra, és akkor bizony benéznek a hálóing alá, és van idő levettetik veled, ha nincs levágják, mert bezavarja a gépet és nehezebb hozzád férni. Tök felesleges, ne nehezítsd meg a dolgukat.
2009. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!