Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hete szültem császárral és...

2 hete szültem császárral és azóta folyton fehér vagyok. Olyankor gyengébbnek is érzem magam. Vasat szedek folyamatosan. A vérnyomásom rendben van. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Kialvatlanság? Friss levegő hiánya? Ha aggódsz, esetleg nézess egy vérképet a háziorvossal (nálunk a nővér kijött házhoz), az is lehet, hogy nem elég a vas, amit szedsz.
2012. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én három hete szültem császárral.A szinem csak most jött vissza.Fáradt vagy.kimerült.és egy hasi mütéten vagy túl.Semmi baj majd visszajön a szined.kitartás
2012. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 11. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Én természetes úton szültem,de én is olyan fehér voltam mint a fal.3 hét után is majd el ájultam.Inkább a vérveszteség,a kimerültség,nekem ezeket mondták.Menj levegőre tényleg jót tesz.
2012. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ!
2012. febr. 12. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is császárral szültem.Engem mindenki úgy fogadott,hogy:jajj de rosszul nézel ki.Fal fehér vagy!

Kb 3 hét múlva kezdett visszajönni a színem és kezdtem megerősödni,pedig én is szedtem vasat.

Kitartás!Ez egy komoly hasi műtét,idő kell míg teljesen felépülsz.Jó babázást!

2012. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!