Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok. Folyamatosan...

21 hetes vagyok. Folyamatosan sok fehér, néha meg vizes folyásom van. Normális?

Figyelt kérdés

Nincs fertőzésem,semmi ilyesmi.Doki azt mondta,hogy terhesség alatt természetesebb atöbb ilyen jellegű folyás.

De most ez végig megtart?

Ti hogy vagytok ezzel?

Köszi előre is az értelmes válaszokat!


2010. júl. 6. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! nekem már a 14.héttől van folyamatosan ez a folyás, ez a fehér és a vizes nálam is váltogatja egymást. Hát elég idegesítő :-) de úgy tudom, hogy a terhesség vége felé egyre több és több lesz, van akinek még a lábán is lefolyik egy picit annyira jön :-) én a vizes folyásnál ijedtem meg egy picit, de totál zárva van a méhszájam, úgy hogy már nem pánikolok és nagyon jók lettek az eddigi keneteim is. Úgy hogy marad a sűrű bugyicsere meg a tisztasági betét :-)

Boldog Babavárást!

26h km

2010. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy ez normális, mert itt is elég sokan azt írták, de aztán a doki mondta, hogy azért ezt már inkább kezelni kell. Így kaptam hüvelykúpot, amitől a vizes folyás teljesen elmúlt. Így is több a folyás, mint szokott, de legalább nem ijesztő. :)

Amúgy nekem kb. a 20. héten kezdődött, a 22. héten voltam dokinál, és rá egy hétre elmúlt. De ha a dokid megnyugtatott, akkor biztos minden oké.

27 hetes kismama

2010. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!