Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban nem szedtem...

Ebben a hónapban nem szedtem a gyógyszert, de előtte folyamatosan. Tegnap kellett volna megjönnie, de még semmi. Egy kis barna, majd fehér folyás. Ennyi. Most csak megbolydult a ciklusom?

Figyelt kérdés
A ciklusom elején volt egy kis kavar a recept körül, így már időben nem tudtam kiváltani, majd a doki azt tanácsolta, hogy már ne is kezdjek bele, majd a köv. ciklustól. Lehet hogy késik egy- két napot.
2009. júl. 23. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, akkor nem védekeztetek óvszerrel? Mert akkor bizony lehetsz terhes is akár, ha ezt akartad kérdezni.
2009. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Őszintén nem lenne baj, mert kb. 3 hónapja szedem újra, mert 1 évig nem sikerült a baba. :( És nem védekeztünk csak annyival, hogy nem ment el bennem a Párom. Megbeszéltük, hogy szüneteltetjük azért, amiért itt sokan. ( pénzügyi helyzet, munkahely, stressz... stb) De körülöttem mot mindenki terhes. Csak még én nem. 26 vagyok. Párom 32. első gyerek lenne. De nem hiszek benne, hogy éppen most sikerült volna.

Csak annyi lett volna a kérdésem, hogy esetleg járt e már így valaki? Hogy 1 hónap szünet, és később jöt meg, vagy esetleg teherbe esett.

2009. júl. 23. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm nyaralás miatt kezdte újra szedni (1 hónapot!), hogy eltolja a menstruációt. Következő hónapban már terhes is lett...
2009. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor én abbahagytam a gyógyszert, akkor kb 2 hónap még elég zavaros volt, aztán szépen beállt.
2009. júl. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! Ma 30. nap, és még mindig nincs semmi, csak minimális barna, aztán fehér folyás. Megfogadtam, hogy nem veszek tesztet. egy éve, mikor próbálkoztunk annyit vettem hiába...

A férjemnek tegnap mondtam. Örülne neki... meg én is, ha...... de már nem reménykedek, csak kicsit :)

Mostanában azt hallani mindenhonna, hogy abbahagyták a próbálkozást, és mikor nem is gondoltak rá, összejött. :) Hátha....

2009. júl. 24. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!