Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35. hétben vagyok. Ha most...

35. hétben vagyok. Ha most születne meg a babám akkor az járna valamilyen veszéllyel a babára nézve?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt nehéz lenne megmondani, de ilyenkor már majdnem 100%-os a baba túlélési esélye. Azért jó lenne, ha még min. 1-2 hetet bentmaradna, de a tuti azért a 38.hét után szülni. Valószínűleg kapnál tüdőérlelőt (babának). Van gond, ami miatt ilyet kérdeztél? Remélem nincs!!! :o)
2008. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a dokim azt mondta pont a 35. héten,hogy most már megnyugodhatok,mert ha most születne meg a baba akkor is minden rendben menne. Persze jobb,hogyha vár még pár hetet.

Egyébként amikor én szültem mellettem volt egy anyuka,aki a 35.hétre szült.2 kg-os volt a babája.Megnézték,hogy tud-e jól szopizni.mert az ilyenkor nagyon fontos. Végül úgy döntöttek,hgy átviszik a koraszülött osztályra a biztnság kedvéért.Amúgy teljesen egészséges volt a kicsi.

Függ viszont a súlyától is .Ált 2,5 kg-osan már nem kell nekik inkubátor.

Ne aggódj nem lesz semmi baj!

Kitartás még erre a pár hétre!

2008. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 36. héten a kórházból is hazaengednek, ha addig bent is tartottak valamiért, mert azt mondják, ilyenkor már nem baj, ha beindul a szülés.

Nem kell félned, ha jönne a baba, nem lenne baj, bár még szerintem megpróbálnák visszatartani, ha lehet.

De tényleg, ne gondolkodj ilyenen, inkább azt mondogasd, hogy még bent marad 3 hetet:-) Az agy nagy úr, a szervezet engedelmeskedik a gondolataidnak!!

2008. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, de ne aggodjj, nem eshet semi bajotok sem! :)
2008. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!