Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 hete szültem, sürgősségi...

1 hete szültem, sürgősségi császárom volt. Rettenetesen vizesedik a lábam. Mikor fog ez elmúlni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is bevizesedtem utána, annyira nem figyeltem mikor múlt el, de 1 hétig tuti volt. max 10 napig lehetett.
2012. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért volt sürgősségid?
2012. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is vizesedett a lábam,(feszült,zsibadt)kb két hét mire elmulik.kitartás
2012. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hetekig tartott, a háziorvosom szerint ez egy jel hogy adjam be végig a szurit a hasamba, amit felírtak.

Amit a zárójelentésre írtak. Nekem azt mondta, hogy az összes ampullát használjam fel. A császáros trombózis és tüdőembólia, stb miatt veszélyeztetettebb a normál szülőknél. Figyelj oda magadra és minden oké lesz!

A kórházban végig legyintettek a vizesedés miatt, de valakinél ez nem elhanyagolható.

Szerintem a szoptatás önmagában segít ezen a dolgon, és normálisan igyál, ne túlzottan. Add be a szurit is és ha rendellenesnek érzed a dolgot, belgyógyászt kérdezz (ne a nőgyógyászt!)

2012. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kaptam szurit....


Nagyon rossz lett a babó szívhangja, azért lett sürgősségi császár..

A záró szerint légzészavara volt..

2012. febr. 14. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mi mind kaptunk ilyen injekciót, és a záróba (amit most sajnos nem találtam meg) felírták, hogy még 6 napig, hasba kell beadnom önállóan. Erre mondta a háziorvosom, hogy ilyen kiszerelés nincs, de adjam csak be mindet. Valaki több hétig is kapja. Azt hiszem a trombózis ellen. Talán fraxiparine volt a neve, de ez már csak tipp.

Kérdezz rá szerintem. A vizesedés összefügg ezzel a kérdéssel, bár sokaknak vizesedik, nekem rendellenes volt.

Ne vedd félvállról, bár lehet, hogy nálad hamarabb megoldódik. Ne feledd, a 6 hét gyermekágy a császárosnál fokozottabb odafigyelést igényel.

2012. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!