Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Akik sokat jóslóztak...

Kismamák! Akik sokat jóslóztak szülés előtt, és azért elég intenzíven, milyen volt a szülésetek? Könnyebb vagy nehezebb?

Figyelt kérdés
Napok múlva szülök és elég erős fájásain vannak. A szemérem csontom mintha kiakarna szakadni.. Szúr fáj, görcsöl, a derekam csak néha de a két oldalam a csípőmnél sokszor sugárzik be valami.Az igazi vajjúdáskor is rosszabbra kell számítanom az átlagosnál?

2012. febr. 14. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én majd két hetet jóslóztam, mégis napra pontosan szültem. A fájások olyanok voltak, mint egy erős hasmenéses csikarás, a jóslók után azt hittem, jön majd a neheze, vártam-vártam a jujdenagy fájdalmat, míg azt nem éreztem, hogy most rögtön nyomnom kell. Pár percre rá megszültem, a doki azt mondta, ez szép volt, teljes tágulás, és én meg vártam, hogy fájjon már jobban, haladjunk már...közben meg eltűnt a méhszáj, meglett a baba :D Szóval nekem megérte, hogy annyit jóslóztam.
2012. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni,de sajnos erre nem lehet alapozni. 33 hetes koromtól jóslóztam, még be is fektetettek visszatartásra. 41 héten császároztak mert a világon semmit nem tágultam, még magzatvizet se tudtak nézni.
2012. febr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En is nagyon sokat josloztam es olyankor ha eppen otthon voltam "beugrottam" a zuhany ala amitol aztan elmult a fajdalom...en igy tudtam megkulonboztetni a hamisat a valostol.

Mindenkinek mas a teste. En nem tartoztam a szerencsesebbek koze. Nekem nagyon hosszu volt es 2x hazakuldtek a korhazbol, hogy vajudjak otthon - ne foglaljam a helyet azoktol akiknek szukseguk van ra....hahahaha!!!!! Kisfiam 44 ora vajudas utan csaszarral szuletett meg.

Ezalatt emlekszem hogy angolul beszeltem anyosomnak mindenfele baromsagot (olasz keltetogepekrol), hogy mikor harmadjara mentunk be mar nem ereztem a fajdalmat (???!!!???) hogy ugy a 38. ora fele szoltam a dokinak, hogy higyje el en megprobaltam, hogy jaj de orultem az epiduralnak (39. ora) es hogy az edes mamor milyen megvaltas volt, hogy 2 nap utan vegre tudtam valami alvas felet produkalni....es hogy a doki ott allt felettem hogy szulunk es en meg mindig 4cm-nel tartottam pedig mar tobb liter tagito-indito-lazulo lottyot nyomtak belem venasan es hogy o nem erti...es a megvalto mutoasztal ahol a szerencsetlen orosz aneszteziologus mar szolt a bandanak, hogy le vagyok szedalva nem tudok mozogni de azert ok csak noszogattak masszak mar at az asztalra....

Nekem kegyetlen volt sajnos. Rajtam kivul 1 masik anyukat tudok aki hasonlon ment keresztul. A nagytobbseg meguszta szerencsere joval kevesebb idovel es fajdalommal.

Nekem nagyon magas a fajdalomkuszobom es nem szeretem a szedativ cuccokat jegyzem meg.

A legjobb dokit kaptam az osztalyon. A sebem kifogsatalanul nez ki es nagyon gyorsan gyogyultam. Mikor kertuk a magyar allampolgarsagot a kisfiamnak, akkor ujra es ujra elolvastam a doki nevet a szuletesi anyakonyvi kivonatan. Orulok, hogy rajta van a neve: Dr. Dunn.

2012. febr. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!