Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes terhes vagyok, ma...

38 hetes terhes vagyok, ma elfolyt a nyákdugóm és 1.5 ujjnyira nyitva vagyok. Hazajöhettem a korházból, de elég sokat fájdogál a hasam és a derekam. Van olyan, akinek nem rendszeresek a fájásai, mégis szül? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
A szülésznőm szerint ezek csak jósló fájások,nem kell vele foglalkozni.
2008. ápr. 7. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy ha a nyákdugó távozik, akkor már bent tartanak megfigyelésen, de legalábbis nagyon kell vigyázni, mert innentől nincs védve a baba.De ez nem 100%, viszont nyitott a "rendszer".Nem szültem, nem értek hozzá, ők az orvosok, csak amiket olvasok azokból próbálok okoskodni...
2008. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmasak, de ezek valóban jóslófájások lehetnek és tágit szét a babád. Ha rendszeresek és egyre erősebb fájásaid vannak vagy elfolyik a magzatvíz, ne késlekedj hanem menj kórházba! Már nincs sok hátra addig meg aludj és pihenj amennyit csak tudsz mert hamarossan szükség lesz a sok energiára! A séta a jó levegőn segíti a babát a kijövetelhez és neked is jót tesz! Kitartás!
2008. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj h mostantól no sex és extra odafigyelés a higéniára a fertőzésveszély miatt!
2008. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 41 hetes vagyok és 1 napos, már egy hete elment a nyákdugóm és 1.5 ujjnyira nyitva vagyok és joslófájásaim is egy hete vannak, mégsem szültem még meg. Holnap beinditja a dokim!
2008. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
no,a nyákdugó hiánya semmit nem jelent,csak tényleg no szex,meg ne fürödj,hanem zuhizz.Csak jóslók lesznek azok.Amúgy a mai nap az időjárás is rátesz egy lapáttal,legalábbis sokan panaszkodunk a méh környékén fájdalmakra.Pont ma voltam nőgyógyásznál,és teljesen zárt méhszáj,és remekül érzi magát a baba odabent,csak a front visel meg.Szóval szerintem nálad is a front meg a jóslók.Tessék pihizni,ágynyugalom.A mosatlan holnap is megvár!A szülés pedig amikor beindul,akkor is van bőven odőd,ha már öt percenként jönnek a fájások,ne aggódj!Különben is már mindennaposnak számtasz.
2008. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4. hozzászolóóóó!!! szorítuuunk :)
2008. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szia 6. hozzászoló! Köszike!Ma kedd hajnalban beindultak a fájások is, de még rendszertelen, dokim vár pár óra múlva azt mondta szülünk!!!! :-)
2008. ápr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hu de izgalmas :) Minden rendben lesz, ne aggódj!!! :) de jó neked :) És a kérdezőnk nem szült még meg???? Nagyon vajúdik a kérdése alapján :)

Hajrá kismamik, bár már én is vajúdnék, várom a fájdalmakat ezerrel :)


puszi:

39 hetes kismama

2008. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!