Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első havi vérzése...

Szülés utáni első havi vérzések mennyire rendszeresek?

Figyelt kérdés

Kicsit érthetőbben: Már majdnem 7 hónapos a lányom. Szülés óta már egyszer megjött a vérzésem, ápr. 19-én. Régen nagyon pontos, 28 napos ciklusaim voltak, és ha ezt vesszük alapul, akkor már jó másfél hete újra meg kellett volna jönnie, de nem jött meg. Aznap, amikorra vártam, és még másnap is, fehér nyálka távozott(nem tudom ez mi lehetett), de ennyi. Ilyen esetben(szülés után) kell egy kis idő, míg újra beáll a menstruáció, és teljesen normális ez a késés, vagy ha visszatér a vérzés, akkor már az rendszeres? És számíthatok arra, hogy ismét 28 napos ciklusaim lesznek, vagy ez is megváltozhat?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. máj. 28. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: ahogy először megjött, onnantól rendszeres volt ismét, csak a szülés előtti 26 napos ciklusom 28 napossá vált.

Elvileg lehetséges, hogy az első pár alkalommal össze-vissza jön meg.

Terhes nem vagy biztos? Amiatt is késhet.

2010. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem zárható ki 100%-osan a terhesség, mert csak megszakításos módszerrel védekezünk, de eléggé vigyázunk, ezért nem hiszem hogy terhes lennék.
2010. máj. 28. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónapos a fiam, eddig 2szer jött meg. A második 32 napra jött meg. A mennyisége már annyi volt, mint a terhesség előtt (az elsőnél nagyon sok volt és sokáig tartott), de az idő még nem. Előtte mindig pontos 28 napos ciklusaim voltak. Kíváncsi vagyok a harmadikra. :D

Vegyél egy tesztet, hogy kizárhasd a terhességet, az a biztos.

2010. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanolyan pontosan jött meg szülés után is, annyi volt a különbség hogy sokkal erősebben véreztem mint terhesség előtt, de totál pontosan jött minden hónapban.
2010. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányom születése után 4 hónappal jött meg először, azután meg olyan volt, mint az esti mese, hol volt, hol nem volt! :)) Egy évvel a szülés után állt vissza minde a régi kerékvágásba, a doki azt mondta, hogy teljesen normális dolog, ha a hormonok lasabban állnak helyre!
2010. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknél az első alkalomtól rendszeres volt,és 28 napos maradt.
2010. máj. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!