Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha majd eljön az időm és a...

Ha majd eljön az időm és a fájásokat kell figyelnem, hogy rendszeresek-e akkor feküdjek, üljek vagy sétáljak? Amikor fájás nincs, akkor egyáltalán nem kell érezni a mensi szerű görcsöket? Vagy akkor is vannak, csak enyhébbek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz, akkor sétálj. A gravitáció segíti a tágulást. :-) Amikor szünet van két fájás között azt tényleg úgy kell érteni, hogy mintha elvágták volna a fájdalmat, nem fogsz mensi szerű görcsöket sem érezni. Sok sikert!
2009. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kényelmesebb. Valószínű a sétálás lesz a legjobb, de nekem olyan is volt, amikor 2-3 fájásig letámaszkodtam, vagy lefeküdtem. Majd megérzed. Ha nincs fájás, akkor nem fáj az elején.
2009. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az elején még feküdtem (20 és 10 perce fájások), de az 5 perceseknél már járkáltam. Egyrészt izgultam, hogy nemsokára meglesz a baba, másrészt úgy volt jobb. Amikor a fájás jött, volt, hogy leguggoltam vagy lehajoltam, mert a görcs erősen húzott, de ahogy elmúlt, séta tovább. Ülni egyáltalán nem tudtam...

A kórházban is járkáltam, amíg nem repesztették meg a burkot, mert úgy sokkal jobb volt. Tologattam magammal az infúziót:)

Majd meglátod, hogy Neked hogy lesz jobb, egy idő után már sehogysem;)

És valóban, 2 fájás között semmi sincs. Nekem is meglepő volt, és ott jöttem rá, hogy ezt tényleg nem lehet összekeverni jósló fájással (első baba). TÉNYLEG tudod, hogy ez az!

2009. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. jún. 10. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!