Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az Istvánban szült montaná...

Nini24 kérdése:

Aki az Istvánban szült montanában megosztaná velem a tapasztalatait és ajánlana nekem jó orvost? Aki magánban is dolgozik, de nem horribilis a tarifája!

Figyelt kérdés

Második babánkon ügyködünk fél éve,sajnos az első is nehezen jött össze, a ciklusaim végtelen hossza miatt:(( A Bajcsyban szültem császárral, és az a kórház nem nyűgözött le sajnos. A fogadott dokim kedves és aranyos.volt, de a műtétnél belevàgott a picim arcába, melyre a magyarázat annyi volt, hogy nagyon belebújt a méhfalba a csöpim. De még elnézést sem kért,a pénzt persze eltette... Csalódtam, mert azzal ámított,nem is fog látszani... Tény, hogy nagyon picit látszik, de mi lett volna, ha a szeme van ott? :(( Szóval kérlek ajánljatok jó orvost akinél esetleg próbálkozhatok sima szüléssel!

Köszi!


2012. jan. 15. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én 2009 és 2011 nyarán szültem az Istvánban. Konkrét dokit nem tudok neked ajánlani, mert az enyém nem a kórház orvosa, csak ott vezet szüléseket. De a kórház szemléletéről nagyon jók a tapasztalataim. Csak a legvégső esetben császároznak, szinte mindig megpróbálják a természetes szülést. Még arra is van lehetőség, hogy harántos babát menet közben külső masszázzsal megfordítsanak. Nyitottak az edára is. A szülőszobák nagyon szépek, barátságosak. A szülésznők is kedvesek, de mivel nagyon sok szülés van minden nap, nem ülnek melletted folyamatosan. Persze van lehetőséged szülésznőt is fogadni. Abszolút bababarátok. Szülés után nem viszik el azonnal a picit a picit, sőt miután megmosdatták, még egy szál pelusban a mellkasodra rakják 1 órára. Apa végig a babával lehet, akkor is, amikor mosdatni viszik. ez a császáros babákra is vonatkozik. Segítenek az azonnali mellretételben is.

A gyerekágyas osztály is szuper. 3 ágyas szobák vannak, külön fürivel, apa is bemehet, de van társalgó is. A csecsemősök eléggé elfoglaltak, de kérésre mindig nagyon szívesen segítenek. A baba folyamatosan veled van, még az orvosi vizsgálatra is te viszed. Van külön szoptatós szoba fejőgéppel, ahol mindig kérhetsz segítséget, ha gondod van.

Vinni mindent kell neked is, a babának is. Adnak napi 3 pelust, és ki van téve alkohol meg hintőpor, de ennyi. Már szülés után a saját ruháját kapja a pici. Vinni kell még neki takarót, törölközőt, popsitörlőt, popsikenőcsöt is.

Összességében nagyon jók a tapasztalataim. Profik, segítőkészek, emberségesek.

2012. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Még mindig első.

Ha kíváncsi vagy az én dokimra, írj privit, és válaszolni fogok. Én úgy kerültem hozzá, hogy bárhol máshol, bárki más császározott volna, nála meg 2x is simán szültem.

2012. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én orvosom dr.Pop Andrea volt.Első császár volt,második sima szülés.Nagyon rendes,alapos,figyelmes orvos.A császár heg nagyon lent van,alig látszik,csodaszépen begyógyult:)Utána támogatott a sima szülésben,gátvédelem is sikerült:)

Amúgy nagyon népszerű orvos,sokan járnak hozzá.G1 intézetben van magánrendelése.

A másik orvos,akit tudok Neked ajánlani,dr.Lengyel Mária.A húgom nemrég szült nála(Pop doktornő szabságon volt a kiírt időpontban,mert tesóm is nála akart szülni,ő ajánlotta Legyel doktornőt.).Nekem ő is nagyon szimpatikus volt,és a húgom is meg volt vele elégedve,árak tekintében olcsóbb,mint Pop Andrea.

Ha bármi kérdésed van írj,nyugodtan:)

2012. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
dr mészáros lászló főorvos urat ajánlom mindenképpen!magánrendelése is van az üllői úton ahol 5000 ft egy vizsgálat nála!a szülésért pedig azt mondta annyit adjunk amennyit elbír a kassza!ez már szimpi vlt az elején!végül húsvét éjszakáján szültem nála és 430 percen belül ott volt az éjszaka közepén!bátran ajánlom!!!ha kell elérhetőség írj nyugodtan!
2012. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30 perc akart lenni csak a fiam besegített:):)
2012. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat:)) Még gyűjtöm az infókat :)))
2012. jan. 16. 15:45
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is 2x szültem az Istvánban,és csak jókat tudok írni(ám ezt már az első válaszoló kifejtette).Akit én tudok ajánlani a Pop Andrea vagy a Szőczei Beáta doktornők.
2012. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2011- ben szültem, programozott császár dr Pálfalvi Lászlónál. Minden teljesen rendben volt. Nem volt szó pénzről ezért erről nem tudok írni. A kórház valóban olyan ahogy az első írja, bár én 4 ágyasban voltam és sajnos nem volt túl tiszta a kórterem, de a személyezt miatt újra ott szülnék a csecsemős nővérek nagyon sokat segítettek.
2012. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi nektek:)) Pop drnő nagyon szimpi, de nagyon drága a magánrendelése sajnos! A kórházba nem lehet járni hozzá?

Köszi:Niki

2012. jan. 18. 22:17
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia,


Pop dr.nőhöz én magánrendelésre jártam,úgy tudom a kórházban nem rendel,de azóta változhatott.

A másik doktornő,dr.Lengyel Mária,akii ajánlottam,ő is nagyon rendes(Pop dr.nő ajánlotta maga helyett a tesómnak),neki kb.fele annyi a tarifája,talán 8 e ft egy vizsgálat.Esetleg próbáld meg őt:):

[link]

2012. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!