Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán korrekt szülésznő...

Nyíregyházán korrekt szülésznő? (Elérhetőséggel, árral)

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! az én szülésznőm Kazai Andrea volt. Csak ajánlani tudom! Sokáig tartott a vajúdás (12 óra), de ő végig ott volt mellettem, ki sem mozdult. Én 30ezret adtam neki.

Dr. Kovács Róbert asszisztense, ez a honlapjuk:

[link]

A "bejelentkezés" után van a telefonszáma Andinak. A dokit nem muszáj megfogadnod, de mégsem akartam, csak így ideírni a számát.

2009. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is nála fogok szülni,de nem ennyi pénzért,a dokinak adok ennyit.

kinek mennyi van.

2009. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Első válaszadó vagyok.

Én azért adtam ennyit, mert a fogadott dokim nem tudott bejönni a szüléshez, így az ügyeletesnél szültem, ezért inkább a szülésznőnek adtam többet, mint az ügyeletes dokinak.

2009. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a 30-at én is sokallom, a dokinak szántam annyit! Max 15-öt gondoltam, de ez már nagyon a határ! És egyébként milyen ez a szülésznő, fiatal, tegezitek? Mert egy vén banyát nem szívesen fogadnék. A 2. válaszoló mennyit ad neki?
2009. jún. 5. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok. Fiatal, most 40, én tegeztem. Egyébként fent van az iwiw-en, ha meg tudod nézni. Ha 15-re gondoltál, annyit adj neki, annak is fog örülni. Eredetileg én egy 20-ast akartam adni, csak hát a doki helyett ő volt végig velem, mindent ő csinált.

Könnyű szülést kívánok neked!!

2009. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 2. vagyok.kb. 10-15.többet semmiképpen.

van fogadott dokim,neki is kell adnom,nem is keveset,pláne együtt.

amúgy fiatal a szülésznő és fiatalos!!

nincs tarifája,én megkérdeztem tőle:)

2009. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!