Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Manapság is adnak beöntést...

Manapság is adnak beöntést szülés, ha az idő engedi vagy hashajtót adnak? Esetleg kórháza válogatja?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 09:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%

Ha már nincs beöntésre idő, akkor irány a szülőágy.

De ha a vajúdás szakaszában vagy, akkor szoktak adni.

Az 1. szülésemnél adtak beöntés.

A 2. nál már nem volt rá idő, mert későn értünk a kórházba, hát oda is kakkantottam a szülőágyra.

Na, melyik a jobb? Kibírni azt az amúgy észre se vehető beöntés, utána irány a wc, vagy ...???

2012. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy melyik a jobb! Nem is ezért kérdeztem, hanem azért, mert azt hallottam, hogy már inkább hashajtóval oldják meg... Lehet nem így van... Csak érdekel.
2012. febr. 17. 09:07
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első szülésnél kúpot adtak, nem időhiány miatt, 8 órával később szültem. Szerintem a kórháztól függ.
2012. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A modernebb kórházakban kúp van, nem beöntés. Humánusabb is.
2012. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Én konkrétan Fehérváron szülök majd kb. 1 hónap múlva... Ott hogyan megy?
2012. febr. 17. 09:21
 6/26 anonim ***** válasza:

A kúpot nem ismerem, nem tudom milyen gyorsan hat.

A beöntés után rögtön kijön, aminek ki kell jönnie. gyors és az a a lényeg.

2012. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%

Egyébként nem értem mit kell ezen dilemmázni.

Én úgy mentem be szülni először, hogy abszolút nem foglalkoztatott semmi. A cuccom össze volt pakolva és a többit a természetre és a kórházi személyzetre bíztam, na meg saját magamra.

2012. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Bocsánat, hogy felmerülnek bennem kérdések, hogy manapság mi hogy megy! Hallottam, hogy manapság már annyira nem "divat" a beöntés és érdekel, hogy ez igaz-e.

Amúgy meg én se ezen dilemmázok egész nap és én is az ottaniakra fogom magam bízni, de érdekelnek dolgok, ennyi! Amúgy meg, ha nem tetszik valami vagy nem tudsz normális választ adni, nem kell írni!

2012. febr. 17. 09:33
 9/26 anonim ***** válasza:
Én Kecskeméten szültem kétszer és mindig kúpot kaptam.
2012. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Salgótarjánban tavaly beöntést adtak. Szerintem nem gáz. Az sem, ha elmarad. Én a harmadik babámnál beöntés ellenére is betrottyantottam az első tolófájásnál. Nem volt idő megvárni, hogy minden kijöjjön.Akkor, ott, nem számított.
2012. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!