Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Manapság is adnak beöntést...

Manapság is adnak beöntést szülés, ha az idő engedi vagy hashajtót adnak? Esetleg kórháza válogatja?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 09:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nálunk (Bp. III.) nem volt kötelező a beöntés, de ajánlják. Nekem, mikor itthon elkezdett folyni a magzatvíz olyan hasmenésem volt, hogy tutira nem maradt bent semmi. Mondtam a szülésznőnek, hogy hasmenésem volt, nem kaptam beöntést, meg sem kérdezték, hogy kérek-e.
2012. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Nekem se fog számítani, nem az lesz a legnagyobb problémám, csak eszembe jutott.

Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 17. 09:59
 13/26 anonim ***** válasza:
44%
Ebben igazad van, NEM EZ LESZ AKKOR A LEGNAGYOBB PROBLÉMÁD!!!Az biztos.
2012. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nekem ment a hasam, egész éjszaka vajúdtam, reggel bementünk a kórházba, és kaptam beöntést, pedig semmi nem volt a gyomromban, a beleimben. Ki lehet bírni, nem azt mondom, de szerintem nekem felesleges volt.
2012. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja.

Szent Istvánban nem adnak se beöntést, se kúpot, semmit. Borotválás sincs.

2012. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%

Úgy ahogy írod, manapság is adnak és kórháza válogatja. Én a Bajcsy-ban (Bp) szültem 2010-ben, kaptam beöntést. Nem tudom egyébként, hogy mi a baj vele, miért nem humánus, én teljesen rábíztam magam a szülésznőre és az orvosra. Fájdalommentes volt a beöntés, utána fél órát voltam a wc-n, hogy minden kijöjjön. Semmi gondot nem jelentett, hogy beöntést kaptam.


Van akinek esetleg fáj? Vagy miért van ellenérzése a beöntéssel szemben?

2012. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a dokidat, a védőnődet vagy ahova jársz terhesgondozásra, valaki csak tudja nálatok mi a szokás. Én nem jártam utána, beöntésre készültem, és kellemes meglepetésként ért amikor kúpot kaptam. :) Szegeden szültem.
2012. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szia!Én Fehérváron szültem,ott kúpot adnak!
2012. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én decemberben szültem beöntést kaptam.Sokkal rosszabbra számítottam,semmi extra.Kijött minden az a lényeg :)
2012. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Csatlakozom moira!-hoz.A Szt.Istvánban nincs se kúp,se beöntés(se borotválás,se rutin gátmetszés).Már 2008-ban sem volt(akkor szültem a 2. gyerkőcöt).Remélem ez nem is változik,a 3. babával vagyok várandós...
2012. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!