Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Streptococcus B fertőzés...

Streptococcus B fertőzés esetén szülés után veletek volt a baba?

Figyelt kérdés
Az Istvánban fogok szülni, Streptococcus B fertőzött vagyok, most kapok antibiotikumot. A kérdésem az, hogy szülés után megfigyelésre elviszik a babát, vagy velem lehet majd és szoptathatom?
2012. febr. 18. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk velem lehetett mert igazából egésznap ott vannak az ápolók körülötted. hozzák a kaját, jönnek minent nézni, gyereket is sokszor nézik minden más dolog miatt is.
2012. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szülés alatt kapsz rá két ló adagnyi injjekciót vénásan, 4 óra idővallummal. Az egyiket megkaptam délben, a másikat négykor, és mondta a doki, még 4 óra kell hogy hasson a másik injekció is, akkor átmegy a babába, és nem kell majd születése után rá gyógyszert kapnia. 9- kor lett meg a baba, így minden ok volt, velem lehetett végig.
2012. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dél-Pesti. Nem. 6 napra átkerült a koraszülött osztályra a közel 4kg-os babám és antibiotikumot kapott.

Pedig fertőzés jele nem volt, náluk így szokás.


2. babámnál egyáltalán nem volt jelen a streptococcus, érdekes. Velem is volt a babám végig, 3. nap hazajöttünk.

2012. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, velem lehetett, nem is vizsgálták különösebben. azt mondták, ha kaptam antibiotikusmot, akkor nem kell. gyerekorvos szerint jó lett volna, így az első pár hétben óvatosabbak voltunk, és azt tanácsolta, hogy ha hőemelkedése lenne, akkor is vigyük be kórházba.


de a szoptatást, együtt levést nem befolyásolta.

2012. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!