Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leszállt a hasam és úgy érzem...

Leszállt a hasam és úgy érzem közeledik a nagy pillanat, vajon tényleg így van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ideje mindenki azt mondogatja, hogy lejjebb ment a hasam. És valami miatt úgy érzem, hogy pár nap múlva szülni fogok. Pont ezért már kimostam a kisruhákat, szinte mindent összekészítettem a kórházba és gőzerővel pakolom a gyerekszobát. Mivel ő az első babám, nem tudom, hogy van-e bármiféle jelentősége ezeknek a megérzéseknek vagy csak csupán arról van szó, hogy már nagyon várom, hogy itt legyen.

Remélem nem nevettek ki, lehet, hogy hatalmas butaság az egész. Esetleg van köztetek olyan aki hasonlóan érzett és bejött a megérzése, mi avéleményetek?

Köszönöm a válaszokat. Egy 35 hetes kismami


2012. febr. 20. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ennyi idős vagyok. Nekem 4-5 napig most lent volt a pocim, de most megint fönt érzem. Sokkal lassabb a baba is, lelassult. Nem csuklik már annyit. Én is azt érzem, hogy hamarabb fog érkezni..
2012. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem másfél hónappal szülés előtt szállt lejjebb először a hasam, kb 2 hét múlva megint csúszott egyet, mégis 2 nappal a kiírt időpont után szültem. Mindenki azzal nyaggatott gyakorlatilag másfél hónapig,hogy na hát ez már hétvégére meglesz meg holnap már jöhetsz is vissza a kórházba (ismerősök, nővérek, nőgyógyászom, ismeretlenek) :) Jó volt,hogy lejjebb ment a hasam,mert a gyomorsavam így is az őrületbe kergetett,de ezen kívül semmi nem történt. Készülődni azért jó,de ne hagyd,hogy az agyadra menjenek :)
2012. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az én babán ugyanolyan aktív és még mindig sokat csuklik. Ez is jelent valamit? Nekem kisfiam lesz, neked?
2012. febr. 20. 15:36
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is ezt hallgatom, hogy tuti, hogy mindjárt szülök. Lehet ezért is beszéltem be magamnak.
2012. febr. 20. 15:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a második babám és ő is kisfiú. Csak az elsőből kiindulva mondhatom, hogy az utolsó két hétben már nem volt olyan aktív, akkor a 38. héten szültem. Első voltam.
2012. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor én még nem tartok ott, mert ő 24 órából legalább 19-et fent van:)
2012. febr. 20. 15:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez nálad is így lesz, csak leírtam, hogy nálam ez azért jelentkezett? Mekkora a babád?
2012. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mekkora majd a jövőheti uh-n mondják meg:(
2012. febr. 20. 15:56
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
minden perc közelebb hoz a nagy pillanathoz, eljön a nagy idő ,és pillanatok alatt azt fogod hallani ,hogy anyu mehetek a barátomhoz? 40F
2012. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A 32. hetin, mit mondtak?
2012. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!