Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második szülés előtt pár...

A második szülés előtt pár nappal volt bennetek félelem? Ahogy közeledik a szülés időpontja, annál jobban félek - tudatában annak mi vár rám.

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még az 5.-nél is így vagyok:) Olyan ez, mint a vizsgadrukk. Totál para, aztán amikor előtted a tesztlap, lenyugszol.
2011. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze és nem is kicsi.

Ráadásul az első szülés sem volt sima ügy, ami szülés utáni dolgokat illeti(erős vérzés..), abban reménykedtem a másodiknál nem lesz.

De lett, sőt még durvább, vért is kaptam.


Nagyon szerettem volna mát túl lenni rajta.

2011. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félek, elvileg még 2hét... De az első szülésem olyan iszonyú volt, hogy én akkor azt mondtam nekem nem lesz több gyerekem. Ennek ellenére itt vagyok, és reménykedem, hogy sokkal, de sokkal könnyebb lesz. Mindenki azt mondja, a második könnyebb, hát így legyen. Te mikorra várod?
2011. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Épp elkezdtem volna azon gondolkodni, hogy nem egy leányálom, ami előtt állok, de nem volt időm ezen aggódni, mert mentem is szülni.. 38+1 hetesen. :))
2011. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Június 13-ra vagyok kiírva...
2011. jún. 7. 14:57
 6/8 alaszka ***** válasza:
Én júni 30-ra várom, és én is félek, pedig 2. baba. Hiába szültem, talán pont azért, mert tudom mivel kell szembenézni, de bízok benne, hogy sokkal könnyebb lesz, vagy legalábbis hasonló (3 óra volt az első).
2011. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne féljetek, mert az nem tesz jót sem nektek, sem a babának!

Én nem féltem- bár az első szülésem sem volt nehéz, de sikerült lelkileg jól felkészülnöm a második szülésre, és vártam, és arra koncentráltam hogy mindjárt túleszek rajta, ügyes leszek én is és a baba is. Így is lett, 40percet töltöttünk a szülőszobán!!

Könnyű szülést kivánok mindenkinek!

2011. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Lélekben és "fejben" nagyon készülök, hogy minden jól menjen.

2011. jún. 10. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!