Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni hajhullás mikor...

Szülés utáni hajhullás mikor múlik már el?

Figyelt kérdés
A 9 hónap alatt alig hullott a hajam. 4 hónapja szültem és kb 2 hete hihetetlen, hogy mennyire hullik. Azt mondták, hogy fog, csak nem erre számítottam. Vitaminomat még szedem, változatosan étkezem. Mikor enyhül majd?
2012. febr. 20. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom,de én 4 gyerelet szültem s pont az utóbbi időbe vettem észre,hogy borzalmasan elvékonyodott a hajam.

Pedig olyan szép hosszú festett fekete hajam volt.Most is festett csak sokkal ritkább.

De ha valaki tud valami okosat án is szívesen fogadom.

2012. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem addig hullott a hajam, amíg szoptattam. Utána helyreállt.
2012. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém volt, mert csak a fiam 2-4 hós koráig hullott a hajam, de akkor szó szerint bokáig jártunk benne.

Ismerek olyat is, aki 1 évig kínlódott ezzel A Varga hajcseppeket szoktátk erre ajánlani.

Egyébként ami most kihullik, az nem kóros, hanem a 9 hónap alatt bentmaradt szálak.

2012. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hónapos volt a kislányom mikor iszonyatosan hullani kezdett derék alá érő hajam :( de olyan szinten, hogy egy fésülködéskor egy marok hajat kifésültem, minden tele volt hajjal a lakásban, nem győztem seperni-porszívózni... a hajmosás rémálom volt, sokszor a sírás kerülgetett , 2 hónap alatt szó szerint fele annyi hajam lett mint volt :( Fél éves volt a kislányom mikor eljutottam odáig, hogy ebből elég, s levágattam áll alatt érő, tépett fazonra, hogy legalább be tudjam szárítani ha esetleg megyek valahova - ez után jelentősen csökkent a hullás, most 8 hónapos a kislányom, s azt hiszem elértem oda, hogy már csak normál mennyiség hullik, nőnek a babahajak, de ha látok egy régebbi fényképet mindig elszomorodom, hogy milyen szép hajam volt :(
2012. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 évig....borzalmas, oda a szép hajkoronám...kis vékony sz@r lett
2012. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is szó szerint úgy voltam mint az utolsó válaszoló.

Most, hogy levágattam,és már nem is hull annyira várom, hogy nőjön, legalább annyira, hogy összeköthessem.

2012. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17 02-es vagyok. Az utolsó előtti válaszolóra gondoltam...
2012. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 és fél hónapos a kislányom. kb 2 hónapig NAGYON-NAGYON hullott a hajam. Annyi szerencsém van, hogy nagyon dús. Én a fodrásztól kértem tanácsot. Rendelt nekem sampont és hajszeszt. A neve: RECEPT. Ez van rá írva és zöld flakonos. Mire elfogyott teljesen rendbe jött a hajam és nem hullik.
2012. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Anyukám már több mint 6 éve szült utoljára és még most is hullik a haja!!! :(
2012. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jajjjj....

Akkor adok még egy kis időt a hajamnak, hogy "megemberelje" magát. Utána fodrász, mert hogy nekem is igen hosszú a hajam, lehet, egy vágás valóban segítene.... Utálom, hogy MINDENHOL ott a kihullott hajam, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!

Köszönöm a hasznos válaszokat!!!!!!

2012. febr. 20. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!