Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsy kórházban ismeritek...

Bajcsy kórházban ismeritek Tóth Feremcné Mónika szülésznőt?

Figyelt kérdés

Az orvosom, Dr. Fábián István Őt ajánlotta és ma beszéltünk vele. Szimpaikus, de valahogy mégsem érzem, hogy mindenképp Ő kell nekem ott, aznap.

Kinek, milyen véleménye van Róla, vagy más szülésznőkről a Bajcsyban és hogyan "célszerű" dönteni valaki mellett?

(kérsz időpontot, hogy válthass Vele néhány szót?)

Várom a tapasztalatokat.

Köszi - 28 hetes kismama (Évi)


2012. febr. 20. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy az orvosod kivel "szeret" együtt dolgozni, valószínűleg ezért ajánlotta azt a szülésznőt. Én is a Bajcsy-ban szültem (és fogok szeptemberben is, ha minden jól megy :-)), Garai Magdi volt az ügyeletben szülésznőként. Nagyon-nagyon jó volt, vidám, igazi tyúkanyó. Szerintem bárkihez kerülsz, jó kezekben kerülsz, Bajcsy nagyon jó stábbal dolgozik akkor is, ha ügyeletesnél szülsz, ha pedig felfogadod a dokit és a szülésznőt, szerintem biztos, hogy maximálisan oda fognak figyelni rád.

Van szüléselőkészítő tanfolyam egyébként, ott általában lehet találkozni a szülésznőkkel is!

2012. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is Fábián doki az orvosom, és nekem is Mónikát ajánlotta. Jókat hallottam róla, de mi nem fogadtuk fel, sajnos nem engedheti meg a családi kasszánk, hogy szülésznőt is fogadjunk. Kérdezhetek piszkos anyagiakról? A doki tőled mennyit kért, és Mónika?
2012. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írok priviben. :)
2012. febr. 21. 09:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is hozzá járok az sztk-ba. :-)
2012. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a Bajcsyban szültem, Zsuzsa nevezetű szülésznőm volt.

Így van,hogy általában mindegyik dokinak megvan aza szülésznő, akivel szeret dolgozni. Én Dulka Tibornál szültem és a szülésznőmmel is tökéletesen elégedett voltam. Mindig kedves, aranyos, soron kívűl megcsinált mindent. Mondjuk én felfogadtam, kapott a végén pénzt, nem is keveset,de elötte soha nem mondta, hogy adnom kéne, sőt, amikor rákérdeztem, azt mondta nem kell.

Én is azt gondolom, hogy a Bajcsyban nagyon jó kis csapat van, rosszat még nem hallottam, talán szülésznőkről sem.

Amit tudok,hogy általában egységesen 70-80 ezer között kérnek a dokik ott a szülésért, ha fel vannak fogadva.

2012. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a szülésen, és aki még gondolkozik, vagy olvassa ezt, akkor NAGYon nagyon ajánlom, Mónit, egy tündér, regezzük, mindenben számíthattam rá, teljes mértékben biztonságban érezhettem magam a kezei közt és még egy kis komplikációt is Ő vett észre a doki helyett és mindent szuperül csinált!!!! Fiatal, (40 éves), de profi, kedves, és minden jót el lehet mondani róla!!!
2012. jún. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!