Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szolnoki Kórházban Melyik...

Mea13 kérdése:

A Szolnoki Kórházban Melyik dokit érdemesebb megfogadni Dr Dinya Tibort vagy Tóth Zoltánt?

Figyelt kérdés

Én most 24 hetes kismama vagyok,és még nincs orvosom és ara gondoltunk a párommal h csak a szülésre fogadjuk meg a dokit,Csak attól tartok hogy mivel előtte nem jártam hozzá a szülésnél se fog olyan figyelemmel leni velünk,Szerintetek ezt meglehet velük beszélni?

A főkérdés meg h melyiket válasszam?

Köszönöm a segitséget!


2011. márc. 29. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ügyeletben szültem a Tóth Zoltánnál, mert az orvosom éppen valahol külföldön volt. Nekem nagyon szimpatikus volt.
2011. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt dokim a szülésem posztplacentáris szakaszánál már Tóth Zoli volt ott, hát ha rajta múlik én ott vérzek el...:( Ez mondjuk másfél éve volt lehet azóta fejlődött.

Endrődi jött be szerencsére, és egyből rájött mi a baj, így nem vittek a műtőbe, pedig már úgy volt hogy tolnak be és kiveszik a méhemet.

Dinyát sokan dícsérik/dícsérték akkoriban.

2011. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Dinya Tibor! Már nagyon sokan mondták hogy ő nagyon jó... Én őt mondanám a kettő közül!!!! :)(:
2011. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit én tudok róluk: Tóth Zoltánra sokan mondják, hogy elég hebe-hurgya, és "kezdő" még, sokszor nem ismeri fel a bajt:(

Dinya: nagggggyon drága, az egyik ismerősöm nála szült, előre kijelentette az összeget, és ráadásul a szülésre be se akart menni, anyuka közel 35 órát vajúdott, és közölte vele, hogy császár.

2011. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem Tóth Zoltán volt a fogadott orvosom.Nálla jobbat nem is kívánhattam volna:)Mindíg mindenre odafigyelt,nem ordított le,ha netán felhívtam vmiért!Sok ismerősöm szült már Tóthnál,és mindenki dicsérte.Úgyhogy én őt ajánlanám!Könnyű szülést,és sok egészséget!

Még annyit,h nem igazán szeretik a dokik,ha csak a szülésre kérik fel őket,szeretik végigkisérni a terhességet.Én 18.héten f.fel,és kb.100e ft hagytam ott,de ebben benne volt 4db 4d is:)Szülésést 20e ft-ot adtunk,és nem keveselte,mert mindennap benézett még a kh.-ban voltunk.

2011. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dinya Tibi!Mind szakmailag, mind emberileg egyik legjobb! Odafigyel, pontos, segítőkész és bármit meg lehet vele beszélni, nem drágább, mint akármelyik, de legalább megbízható. Tudnám sorolni ki az akihez akkor sem mennék szülni, ha ő fizetne nekem...
2011. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!