Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig tart a jósló...

Mennyi ideig tart a jósló fájás? Mennyire rendszeres? Hány órán keresztül tart?

Figyelt kérdés
Tegnap este 2 órán keresztül nagyon kemény fájásaim voltak. Kb 20-30 mp-ek és kb 4-8 percenként, aztán szépen gyengült az erőssége, úgy hajnali 4-5 ig. Majd reggel arra keltem, hogy elmúlt. Volt ilyen másnak is? Mikor szült?

2012. febr. 21. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A szülés előtt 2 éjszaka voltak hasonló fájásaim, mindig úgy voltunk, hogy na reggel megyünk a kórházba, de reggelre elmúlt. Aztán a 3. éjszaka megszültem. Hány hetes vagy?
2012. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hivatalosan 35 hetes, de a méretei és az én kalkulációm alapján inkább 37 hetes. Az első fiam a 38. héten született meg.
2012. febr. 21. 10:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem néha 4-5 órán keresztül is tart, kb kétnaponta a 32.héttől, 40-50 másodpercig, volt, hogy eleinte 20 percenként majd 8 majd szabályosan 5, aztán elmúlt. Most kezdtem pár napja a 37.hetet és a méhszájam még a sok jósló ellenére is csak 2100, tehát a belső és a közpéső még zárt.
2012. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is 2100 a méhszáj, de az elsőt is ennyivel mentem szülni. Akkor egy picike jóslóm sem volt, csak elfolyt a magzatvíz.
2012. febr. 21. 10:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Mik voltak a 35.hetes méretei?? Az enyém azt hiszem óriás bébi lesz, mert a 35+2 naposan a bpd:93mm, fl 67mm, hc:326mm,súlybecslés :3581g...ezen adatok alapján kb akkor számított 37-38 hetesnek, kb most kéne ilyennek lennie szerintem...mégis uh-ra azt írták, számítottnak megfelelő terhességi kor..pf..
2012. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a 38.héten született az első fiam:)figyi, ilyenkor már bármi lehet..
2012. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A dokim azt mondta, hogy csak a 36. hét betöltése után hív, mert akkor már kell nst- is. A menszi alapján hívott vissza erre az időpontra, de a mért adatai alapján, mindig 1-2 héttel idősebbnek írt a papírra. Tehát akár az is lehet, hogy mire mennék az nst-re megszülök.
2012. febr. 21. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elképzelhető, minden esetre akkor készülj fel:) csomag összerakva stb:) már elérted azt a terhességi kort meg a babád is amikor nyugodtan megszülethet:)
2012. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy 2500g felett van a drága és szerintem a tüdeje is rendben van már, mert nagyon sokat csuklott, most már valamivel kevesebbet. Úgyhogy annyira nem aggódom, hogy mi lenne, ha megszületne, csak furcsa, hogy az első terhességemnél semmi ilyen nem volt, most meg....
2012. febr. 21. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!