Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán tudtok olyan...

Nyíregyházán tudtok olyan szülész-nőgyógyászt ajánlani, akinek nagy tapasztalata van 3. császármetszésben? 2010-2011-es, tehát friss infókat várok!

Figyelt kérdés

Fontos szempont lenne, hogy ne határozza meg a szülésért a tisztelet díjat , hanem rábízza a kismamára, mennyit ad!

Érdekelne még a javasolt doktornál a terhesgondozás ára magánrendelőben, ill., hogy mindig a magánba hív-e, vagy kórházban is hajlandó fogadni?



2012. febr. 21. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
szia nekem is császárom volt, ugyan 1. de kit tudja a következő is az lesz-e. Az én dokim Molnár Balázs volt. És nem bántam meg! Magánba 4 hetente hív, 8 ezer ft a tarifája. 34.héttől a kórházban fogadott, és ott nem kér pénzt! A szülés "díját" nem határozza meg. Annyit adsz amennyit szánsz. Én pl 30 at adtam. Minden nap bejött hozzám, és a 6 hetes kontrollon ugyan olyan kedvesen, és mosolygósan várt. Tehát nem keveselte a pénzt.
2012. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Sokat hallottam róla, hogy ő nem kér konkrét összeget szülésért. Pozitívum , hogy a kórházban is fogad.

Megkérdezhetem, hogy tervezett császár volt, vagy így alakult? Kórházból hazaengedéssel sokat vacakol, vagy hamar hazaengedett?

2012. márc. 6. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!