Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túl fogom tenni magam azon,...

Túl fogom tenni magam azon, hogy a férjem nem akar több gyereket?

Figyelt kérdés
Mindig úgy álltunk a gyerek kérdéshez, hogy minimum 2 legyen. Most van egy gyönyörű másfél éves kisfiam, és szeretnék még egy babát. A férjem azonban kizártnak tartja, főleg azért mert ahol most lakunk kicsi a hely, de későbbre sem tervezi. Nagyon el vagyok keseredve már sokszor veszekedtünk emiatt, de ő akkor is hajthatatlan. Szinte egész nap ez jár az eszembe, de említeni már nem merem, mert abból minig vita kerekedik.
2012. febr. 23. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem sosem fogod magad túltenni, max. idővel elfogadod, de benned lesz mindig az az űr.

Egy nő két dologért tud megtenni mindent, az egyik, hogy legyen gyereke, a másik, hogy ne legyen. Kinek mi...

2012. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj vagy túl tenni magad, ha meg nem tedd túl a férjed...
2012. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Hát, arra gondolj, hogy az egész nem ér semmit, ha a férjed nem akarja, nem kényszerítheted bele. Jól teszed, ha hanyagolod a témát, várj pár hónapot, és hidd el, hogy a dolgok mindig úgy alakulnak, ahogyan a legjobb.
2012. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi többet akartunk mindig.

Elsö után már terveztük a másodikat. Aztán mikor terhes lettem a másodikkal örült neki (örül). De megkérdezte ugye nem lesz több és elkezdem szedni majd a szülés után a gyógyszert. azóta is feljött a téma, habár még várandós vagyok, de ö erösen kijelnetette hogy soha nem akar több gyereket, kettö elég lesz. pedig imádja a gyerekeit, de gondolom nekik is egy idö után sok a gyerek.


ha egyet akar, akkor el kell fogadnod, hozd fel 1-2 év múlva megint a témát, hátha addigra megváltozik a véleménye.

2012. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Valamit csak mond, hogy mi az indoka.

Neki van testvére?

A kis lakás nem indok latak régen is így és mégis születtek testvérei az embernek.

Meg kellene vele beszélned, hogy milyen sz@r ha az ember a szülő önzése miatt testvér nélkül nő fel.

És azt is elmondhatnád, hogy ti egyszer meghaltok akkor ő csak egymaga marad a világban tesó nékül akihez ha nagy a problémája nem tud elmenni, beszélgetni.

majd ha már beszél ez a babád remélhetőleg ő fogja mondogatni "apa kistesó kell akivel eljátszom egész nap":))

2012. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez szemétség a férjed részéről, ha előtte arról volt szó, hogy minimum két gyerek lesz. És igenis figyelembe kell venni a NŐ igényeit, mert ő az aki a karrierjét áldozza be a gyerekekért, az ő teste változik, ő szüli meg a babát. Plusz, a kis korkülönbség nagyon jó dolog, még a 3 év különbséggel született tesók is nagyon jól eljátszanak együtt, én mindenképpen a kis korkülönbségre szavazok. Ugyanúgy éreznék, mint te, hál istennek nálunk szeptemberben érkezik a kistesó az akkor 2 éves kislányunk mellé.


Tanácsolni nem tudok mit, de megértem az elkeseredettségedet, én is az lennék. Előre meg kellett volna mondania, hogy 1 gyerekben gondolkodik.

2012. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat raadasul, ugy lehet kivenni a szavaidbol, hogy regen o is 2-t tervezett (vagyis egyutt igy terveztetek). igy utolag meggondolni magat igazan nem szep!
2012. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
le lehet pontozni, de még azért is szándékosan teherbe esnék, !!!!!!
2012. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Felpontoztalak:))
2012. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
nem, arról nem is beszélve, hogy az anya tölti a legtöbb időt a gyerekkel! az elfogadható, hogy kicsi a lakás és mondjuk megbeszéltek egy későbbi időpontot, de így elvágni ezt a témát, mikor korábban más volt a megállapodás elég igazásgtalannak tartom..főleg, hogy egyikőtök meg vágyik rá..remélem sikerül megegyeznetek!
2012. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!