Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeméremcsont szülés után...

Szeméremcsont szülés után létezik, hogy elmozdult?

Figyelt kérdés

Hat hetes kontrollon nem volt semmi gond, minden szépen rendeződött, dokim el is ámult, hogy milyen gyorsan helyrejöttem. (2. baba)

Viszont egy ideje feltűnt, hogy a szeméremcsont környékéről furcsa kattogó hangot hallok bizonyos mozdulatoknál. Olyan mintha el mozdulna valami. Nem fájdalmas, csak fura.

Megmutatom magam a dokimnak amikor felrakatom a spirált, de addig is érdekelne, hogy van-e másnak hasonló panasza.


2012. febr. 24. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Stzeméremcsontról még nem hallottam, de nekem a farcsontom repedt meg.Még egy évvel szülés után is éreztem!
2012. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha a két szeméremcsont szétválik, az nagy fájdalommal szokott járni még sokáig. röntgenen látszik, bár lehet, hogy a doki kézzel is ki tudja tapintani
2012. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fájdalom nincs, csak olyan fura hang, kb. mint mikor roppan az ember ízülete. Na, majd a doki megmondja mit sikerült produkálnom. :)
2012. febr. 27. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!