Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan balfék orvos...

Létezik olyan balfék orvos /kórházon belül 3 is/, aki a szülés időpontját 4 különböző dátumra állípitja meg?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy egyszer március közepe,aztán következő alkalommal már január vége,aztán december vége,és a legutosó a január közepe.Vagy a kismama kamuzott mindenkinek a terhesség időpontjáról mindenkinek,hogy gyorsan,még a szülés előtt tutira elvegyék feleségül?

2012. jan. 14. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen,a ceglédi nőgyógyászok ilyenek,igaz nekem mind szeptemberi időpontok voltak.Végül inditották.....
2012. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát ez nem Cegléd :).És itt hónapos eltérések vannak.Ez a fura.És eddig az itteni orvosokról nem hallottam rosszat,csak ennél a kismamánál áll fenn ez a helyzet.és ez programozott császár lesz.
2012. jan. 14. 10:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez csak olyan balfék lehet aki az egyre későbbi UH-k alapján pontosítja az időpontot, pedig ez aztán gáz. Ez alapján én egy hónappal túlhordtam a fiamat, ill. már a skálán sem volt a fejmérete pl :)

De az is lehet hogy a doki nem foglalkozik ezzel (ha normális) csak a kül. UH leleteken vannak ezek a dátumok, de ezeknek nincs jelentősége, csak az első harmadbeli UH-k által megadott időpontnak. (nálam csak a 6 hetesek voltak jók, napra pontosan megadták szülés időpontját. utána már 1 hetes eltérést adott meg az UH 12 hetesen is.

2012. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ekkora eltérés nem lehet,mert 2 hét még belefér de több sztem nem reális.Nekem is 2 héttel nagyobbnak mondták a babámat,bár időre született.
2012. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A szülés várható időpontja csak egyetlenegy lehet: ami a kiskönyve be van írva.

Az ultrahangvizsgálatok csak saccolnak, arra alapozni nem lehet.

2012. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hát ez az! És 3 orvos mondott a kismamának 4 féle dátumot állítólag...De hát mindenki kamu szagunak érzi ezt.Ja és Szilveszter után mondta,h olyan megérzése van,hogy valami lesz,úgyh január elején gyorsan el is vetette magát a pasival,és lámlám még mindig nincs meg a baba,de ő már asszony,és az új időpont 26.a...több mint gyanus!
2012. jan. 14. 12:29
 7/12 anonim ***** válasza:

MI az utolsó menstruáció első napja? Ami szintén benne van a kiskönyvében.

Ha ezt kiderítenéd, megtudhatnád a szülés várható időpontját.

Egyáltalán tudja a csaj, ki az apa???

2012. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgyis kiderül majd ha megszületik a baba(hacsak nem lesz koraszülött de az látható lenne)hogy mikor fogant.
2012. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát az a baj,hogy bár már rokon lett a csaj,de úgy kisakkozott mindent,hogy egyszerűen nem lehet a pasi szemét felnyitni.Illetve,tudja a pasi,hogy nem jól tette,hogy elvette,de már késő.És hát azt a kiskönyvet még senki nem látta,ultrahangon a csajjal még senki nem volt,a pasinak azt lehet beadni amit csak akar a csaj...Szóval elég gázos szitu.Az apa,hát ez is jó kérdés,mert már akkor együtt volt a rokonpasival,mikor még a férjétől nem vált el,de már onnan elköltözött.Tudom,kicsit zavaros a sztori talán,de hát ezt másképp leírni...mint egy brazil szappanopera:S.Most van a csaj a legutolsó hírek szerint a 37.hét végén és programozott császár lesz.De azt mondta,miután magas vérnyomással a múlt héten benntfogták a kórházban,és miután vérnyomáscsökkentőt meg nyugtató adtak neki (!!!),hogy ki kéne húzni a 39.ik hétig.És most meg hazaengedték hétvégére,és azt mondták neki,hogy ha nem lesz magas a vérnyomása otthon maradhat.Szóval akárhogy számolgatunk,nekünk sehogy nem jön ki úgy ez az egész,ahogy a csaj előadja. Szóval úgy fest,hogy most,hogy elérte,hogy feleségül vegyék,már nem is annyira sürgős annak a babának megszületni...
2012. jan. 14. 14:21
 10/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom nekem is eddig 4 x írták át a kis könyvemet egyszer a védőnő számította ki a menszi alapján utána a 12 hetes ultrahangon átírták ezután mikor a méh száj vizsgálatra mentem mondták hogy nem jó az idő pont így megvárták a 20 hetes ultrahangot és ujjra átírták így elsőre lett márc 17 utána febr 28 utána ápr 1 és most van március 27 re írva úgy hogy nem tudom én sem hogy pontosan mikor is fog megszületni de valamikor február és április között ha csak most a 32 hetes ultrahangom megint át nem írják ebbe csak az a bosszantó hogy az egyik vizsgálaton azt mondják már késő a másikon meg hogy korai úgy hogy én mindig az első ki íráshoz mentem a márc 17 hez mert menszi szerint az a jó !!
2012. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!