Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már az "igazi" fájások...

Ez már az "igazi" fájások közé tartozik?

Figyelt kérdés

Éjszaka többször is felébredtem, h menszi szerű fájdalmaim vannak és e mellé köldöktől lefele bekeményedik a hasam. Olyan, mintha ráfeszülne a hólyagomra és emaitt olyankor folyton úgy érzem, mintha pisilni kéne, de általában csak pár csepp.Nem mértem az időt, de elég sokáig szktak tartani és van mikor olyan érzésem van közben, mintha fzét feszülne a hüvelyem ill. a végbelem.

Eddig is voltak menszi szerű görcseim, de ezeka dolgok nem párosultak hozzá és csak ritkán és kevés ideig tartottak.

36/2 hkm


2012. febr. 25. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez még csak jósló szerű.

A hátra levő hetekben jelentkezhet egyre többször is.

2012. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez még nem az a fájás, ami szülés előtt lesz. Az sokkal erősebb lesz mint a jósló fájások, tudni fogod, hogy az az.
2012. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra rögtön rá fogsz jönni, ha igazi fájáaid lesznek. Ez tuti jósló,. ha kérdezed.


Tudod, tök vicces, hogy pár hónapja ugyanezt kérdeztem és ugyanezeket a válaszokat kaptam, de tényleg így van. Azt valahogy tutira tudja az emebr, hogy ez az...

2012. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, az első babánál még "tutira" tudja az ember, a másodiknál én már halál bizonytalan voltam...

És mi lesz harmadjára, kissé izgulok is...:D

első

2012. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!