Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet apás szülés ha...

Hogyan lehet apás szülés ha látogatási tilalom van az adott kórházban? Vagy ez (is) kórházanként eltérő?

Figyelt kérdés

2012. febr. 29. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha valamilyen járvány miatt van tilalom akkor az apás szülésre is érvényes!
2012. febr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A mi kórházunkra ez nem igaz. Az apuka akkor is bemehet a szülésre, ha tilalom van.
2012. febr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amikor én szültem akkor is látogatási tilalom volt a kórházban, csak annyit kérdfezett a doki, hogy egészséges az apuka, ugye? Mondtam hogy persze (nem tüsszögött, nem köhögött), nem volt semmi gond!
2012. febr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálunk pl azt mondták, ha influ ellen be van oltva akkor bemehet az apuka.
2012. febr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A férjem be volt oltva, és erről igazolást is kellett hoznia.
2012. febr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha apuka egészséges, akkor az bemehet. Sok helyen kérik, hogy be legyen oltva, de nem mindenhol. Kórháza válogatja.
2012. márc. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én ". sz. nőin szültem tavaly, pont tilalom volt, de az apákat beengedték szülésre
2012. márc. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2. sz. na
2012. márc. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt Szegeden úgy működik, h minél előbb fel kell venni az apukának ( v aki bent lesz a szülésnél) a védőoltást és kérni kell róla igazolást, amit bele kell tenni a kiskönyvedbe. De így is csak akkor engedik fel, ha min. 2 hetes a védőoltás, mert ennyi idő kell mire kialakul a védőoltás. Nálunk az Anyukám fog bejönni és az nap, mikor lezárták a korházat fel is vette a védőoltást, h le ne csússzon a pici érkezéséről.

Remélem tudtam segíteni!


További jó babavárást!


37hkm

2012. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én első H1N1 tilalomkor szültem!Természetesen tilalom volt, de a szülésre bejöhetett akár oltás nélkül apuka!

Viszont onnan csak akkor láthatta a lányát mikor jött értünk és hozott haza!De a szülésre bejöhetett!EGER

2012. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!