Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete voltam dokinál, azt...

Egy hete voltam dokinál, azt mondta max 1 hét, és meglesz a baba.2 újjra voltam tágulva, de császáros leszek, mert faros. Nem akartuk programozni, hadd jöjjön akkor, amikor akar, de most már kezdek félni. Szóljak dokinak, hogy még semmi, vagy várjak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerősöm a 35. héttől 2 ujjnyira volt kitágulva, 40. héten szült. Másik gyakorlatilag 1 óra alatt 0-ról 4 ujjnyira tágult.

Ezt nem lehet előre megmondani, hogy te hogyan fogsz tágulni. Lehet, hogy még mindig 2 ujjnyi vagy. A dokival miben maradtatok? Én a te helyedben mennék egy újabb vizsgálatra, ahol részletesen megbeszélnénk a dokival, hogy akkor most mi van. Egyébként az sem mellékes, hogy mennyi idős kismama vagy...

2012. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a 31 héten nyíltam ki két ujjynira,és elvékonyodott a méhnyak is teljesen!Sőt anyákdugóm is elment!


Nekem is mindenki azt saccolta hogy a 35. hétig megszülök!

39+4-re született alányom!Gyorsan könnyen!3950 grammal és 61cm-vel!


2éves kislány és 30 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!