Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy bizonyos idő betöltése...

Egy bizonyos idő betöltése után nem kezdtél el félni attól, hogy akármikor jöhet a baba?

Figyelt kérdés
Én a 28. héttől vagyok így, akkortól már nagy eséllyel marad életben a baba. Azóta minden reggel úgy kelek fel, hogy de jó, hogy megint eltelt egy éjszaka minden gond nélkül. Ti is voltatok így, vagy csak én parázok azért, mert a lakás még nincs rendben és az összes pénz sincs még meg a szülésre? Most 35 hetes vagyok.
2009. dec. 23. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia


én nem gondoltam ilyenekre, azt 34 hetesen beindult még időbe mentem be a kórházba, sikerült visszatartani, azt a 36. hét után meg már vártam hogy mikor jön már, azt rá huztam még 3 napot inditották...


most megint várom a másikat de remélem nem akar ki jönni elöbb, most azért kicsit félek, de próbálok nem rá gondolni....


Szép estét

2009. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Szia! nekem sem jutott eszembe ilyen,sőt,inkább alig vártam végre a találkozást.Ha a picurid jönni akar,jönni fog, nem tehetsz ellene....de van egy jó hírem: Ne aggódj lakás, pénz miatt, majd meglátod, hogy amikor a világra hoztad őt, onnantól minden más parányi kis problémának tűnik majd amit hipp-hopp megoldasz gond nélkül, és egyedül a babád fog foglalkoztatni.Könnyű szülést kívánok, és Boldog Karácsonyt neked!
2009. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen félelmem.Most vagyok 27 hetes.

Első babámat 34 hétre szültem,elfolyt a magzatvíz éjjel.Nem is próbálták visszatartani.Most is el kezdődött a keményedés,mint akkor,és mondta a dokim,hogy a 34 hét az álom határ,addig húzzam ki.

ha tovább sikerül benn maradnia,az már ajándék.

Szóval néha rám is rám tör az aggódás,hogy csak még pár hetet adj Uram,és rendben lesz minden!!!

Szerintem több pihenéssel,kevesebb munkával odafigyeléssel el lehet kerülni,hogy hamarabb jöjjön,mint kéne.-TALÁN-

2009. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én is ezt remélem, kedves utolsó. Annyit pihenek, amennyit birok, alig merek valamit csinálni. 32 hetesen még teljesen zárt volt a méhszáj, január első hetében kell menjek újból, remélem, nem lesz gond.
2009. dec. 23. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont most mondta a védőnő, hogy 37 hetes kortól születhet meg nyugodtan.


Napról napra nagyobb az esély, hogy minden rendben lesz, kb. a 26. héttől. Akkor még kb. 10% az esély, hogy teljesen egészséges lesz. Utána ez a szám csak nő, de engem nem nyugtatnak meg a statisztikák, félek a koraszüléstől, 37-38. hét előtt remélem, nem szülök.

2009. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem problémamentes terhességem volt, mégis egész idő alatt paráztam. Először azért, hogy ne vetéljek el, aztán meg azért, hogy ne szüljek korábban. Ez a félelem a 20. héten kezdődött. Így utólag már nevetek rajta, de akkor nagyon féltem a koraszüléstől. Már tudom, hogy nem volt mitől, ugyanis amikor 42 hetesen megindították, akkor sem akart kibújni.

2009. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én valamiért az éjszakától parázok, nem tudom miért. Én is úgy kelek, hogy de jó, megint egy gondmentes éjszaka, de napközbe meg várom, hogy hátha menni kell. Esténkénként úgy fekszek le, ha menni kell, akkor mindent rendbe hagyjak itthon. Minden nap várom, de nagyon jól érzi magát odabennt.

A lakás állapota és más okok miatt pedig nem kell tartanod. A lényeg a picuri!

Kellemes babavárást és Kellemes Ünnepeket!

2009. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert nappal eszembe sem jut. Viszont igen gyakran álmodom azt, hogy koraszülésem van. 2. gyerek, az elsőnél semmi ilyesmi nem volt. Most talán azért, mert terhesgondozás néven halálra rémítgettek, hogy mindenféle bajom van, vagy neki. Aztán eddig még mindről kiderült, hogy tévedés. Biztos ez dolgozik bennem.

De a 30. hét elteltével azért ritkábbak ezek a rémálmok, talán azért mert már egyre nagyobb az esély rá, hogy egészséges lesz. Most vagyok 33. hetes. A lányomat meg túl is hordtam.

2009. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!