Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magyarországon jelenleg három...

Magyarországon jelenleg három újszülött közül valóban kettő cigány származású?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!

Valóban ennyire jó a demográfiája a cigány nemzetiségű polgártársainknak? Hallottam még olyan pletykát is, hogy valójában már jóval többen vannak egy milliónál és nyolc év múlva ők fogják alkotni a többségi társadalmat.

Szerintetek ez mennyire valós?



2012. márc. 2. 18:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen valós. Nem ők szülnek sokat, hanem a magyarok nem akarnak szülni, ez a baj.
2012. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Pedig kell a magyar. Shuszter Lóri mindig biztat.
2012. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Gondolj bele, ők általában már korán kezdenek szülni és legalább kettő, de inkább 3-4 gyereket szülnek. Ahol édesanyám felnőtt falun, régen egy se volt, most nemrég beszélgettünk ott egy tanárnővel és mondta, hogy 400 gyerek van. Teljesen elhűltünk, mert a fiatalok már rég eljöttek onnan, aztán kiderült, hogy a 95%-uk roma. Ami ijesztő kicsit, hogy mégis mi lesz velük, iskolába nem járnak, szüleiket nem látták dolgozni stb.
2012. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem igaz. Vannak települések,ahol sok a cigány,ott a gyerekek is túlsúlyban vannak,de az ország egész területére nem igaz. A népességük is erősen eltúlzott. Ha a magyarok nem vállalnak több gyereket,mint ma,akkor talán 20 év múlva lesznek majd többen,de 8 év múlva semmiképpen.
2012. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Hurrá, nem 8 hanem 20. Most megnyugodtam.
2012. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem van benne valami én 28 éves vagyok 2 gyerekem van nálunk egy 28 éves nőnek van minimum 4-5 gyereke vagy több.

Az én volt osztálytársaim, közül csak nekem van 2 gyerekem nagyon soknak 1 vagy még 1 gyerekünk sincs.

2012. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Valóban elszomorító a helyzet! A magyarok nem tudnak szülni, mert a saját, tegyük fel, két gyerekén kívül még eltart 2 másik roma/cigány gyereket, az már ugye négy gyerek. többre nincs pénz! Persze a cigány gyerekeknek senkijük nem dolgozik, tanulni nem szeretnek. Vajon lesz-e nekünk nyugdíjunk? (PERSZE VANNAK KIVÉTELEK!!!)csak nagyon kevés. Mikor mi leszünk a kisebbség, mi lesz velünk????
2012. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nekünk magyaroknak azaz elsődleges, h felneveljük úgy gyermekünket, h mindene meglegyen, nekik általában az, h minél több pénzük legyen ebből!

Nem kell a magyarokat lehordani csak azért, mert a valós helyzetet tükrözi a véleményük, nem lennénk ilyenek a romasággal, ha nem így élnének, a nyakunkon!

2012. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Abszolút nem igaz, és teljesen irreális is. Nincs, és nagyjából nem is lehet valós eredményt hozó ilyen irányú felmérés.
2012. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Igen, igaz. Sajnos, a népességük azért is exponenciálisan szaporodik, mert a generációváltás időtartama sokkal rövidebb, mint a többségi társadalomé. Teljesen megszokott a 30-32 éves, többszörös nagyszülő. 14-15 éves fiúknak már "élettársaik" vannak, 13-14 éves lányoknak pedig gyerekeik. Lélekszámuk már ma is - óvatos becslések szerint! - 1,5 millió; ilyen szaporodási ráta mellett 20-30 éven belül megkétszereződik.
2012. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!