Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha Amerikában születik a...

Ha Amerikában születik a baba, milyen támogatást kap?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok,mint Magyarországon az egyszeri anyasági,GYES...

2012. márc. 4. 03:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs kint támogatás, kivéve, ha Medicaid-en vagy, amire el kell, hogy fogadjanak. Ez egy állami támogatás, amit alacsony jövedelmű családoknak, terhes anyáknak adnak. Állampolgároknak biztos lehet kapni, de talán még nem állampolgároknak is jár. Sajnos nem tudom a részleteket, de department of children and families website-on vannak a részletek. Pénzt azt sem ad, de a gyereknek biztosítást, kajajegyeket igen.
2012. márc. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nekem nincs social security számom,akkor is tudok kérni a gyerek nevére?
2012. márc. 5. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeritnem igen. Nekem van egy barátnőm, akinek csak student vizuma volt, nemtom, hogy volt e ssn-ja, de valahogy kapott Medicaid-et és a gyereknek még talán ma is van ingyenes orvosi ellátás. Ott a website-on van egy telefonszám, 1-800-as ingyenes szám, ott kapsz infót. Hívd fel, és kérdezd meg. Legfeljebb azt mondják, hogy nem.
2012. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!