Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz e hogyha megszületik egy...

Igaz e hogyha megszületik egy baba, akkor az adott kerület ad egyszeri vissza nem térítendő támogatást?

Figyelt kérdés
Hallottam már nem egy embertől, hogy kaptak, például a XI,kerületben és az I,kerületben is.Nem vagyok pénzsóvár de ha jár miért ne?Nem az anyasági támogatásra gondolok mert azt tudom, hogy jár.
2011. júl. 12. 08:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Adott kerületen azt értem ahol lakunk, nem ahol szülök.Köszi
2011. júl. 12. 08:33
 2/15 anonim ***** válasza:
Én csak a XI. kerületről tudom, hogy ad. Nálunk nem adnak semmit, én a XIV.ben lakom. Az önkormányzat honlapján nézd meg, a XI. kerületieknek anno ott megtaláltam, és a miénken nem (de fel is hívtam az önkormányzatot anno).
2011. júl. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen, ezt én is hallottam a XII. kerületben lakó kolleganőmtől.

Ő azt mondta az összeg kerületenként változó (gondolom a gazdagabb kerületek többet adnak).

Ennél többet én sem tudok, de utána kellene nézni, hogy hogy kell ezt intézni.

2011. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi mind a kettőtöknek.Utána nézek hétfőn csak itt nálunk nem mindennap van félfogadás(XXIII kerület).Olyan mintha falun laknánk:-)).
2011. júl. 12. 08:39
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért várom még a válaszokat hátha.....
2011. júl. 12. 08:40
 6/15 anonim ***** válasza:
XIX. kerülben adtak 2000-ben és 2009-ben is.
2011. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megtudtam!Nálunk a XXIII kerületben nincs, sőt se a XV,XIV,XIII,illetve a XVIII kerületben sincs.Kerület függő, ahogy az egyik válaszoló is írta.Mindenkinek köszönöm.
2011. júl. 12. 08:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy visszakérdezek, de a 8. kerületben van ilyen? Azt én is hallottam, hogy több kerület ad támogatást, de mivel ez nem kötelező, a legtöbben nincs ilyen. :(
2011. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi ennek a támogatásnak a neve? Talán így könnyebben utána tudnánk nézni, hol hol és hogyan tudnánk igénybe venni! Kedves Kérdező!

Dehogy vagy pénzsóvár ami jár az jár, szerintem mindenkinek jól jön egy kis plusz (még ha egyszeri is)!

Boldog babavárást!

Egy gyönyörű 2 éves és egy 13 hetes magzat anyukája

2011. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a XIX.-ben a védőnőm szerint vmi 28 körüli összeget adnak.. Egyszeri anyasági segély a neve, legalábbis itt, máshol nem tudom.. :-)
2011. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!