Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magán szülészorvosodnad...

Magán szülészorvosodnad adnál-e pénzt a genetikai rendellenesség miatt szükséges 18. heti terhességmegszakításért?

Figyelt kérdés
2 babámat szültem nála, most sajnos így hozta az élet. Amikor megtudta, mondta, hogy megcsinálja a kórházban.
2012. márc. 6. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem hiszem, hogy adnék, de szerintem a doki se várná el ilyen helyzetben.
2012. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, biztosan nem. A doki se várja el, ez tuti. Sajnálom:(
2012. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jaj, sajnálom.

Hát nekem is volt, de nekem nem a saját dokim csinálta, így adtam, és el is fogadta, de amúgy nagyon normális volt.

2012. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Be kellett mennem a kórházba egy igazolásért, és rákérdeztem a dokinál, aki elküldött melegebb éghajlatra... Megkönnyebbültem, mert így tisztáztuk. Azért gondolkoztam rajta, mert sokat foglalkozott velem, ha ő nincs ott, sajnos nem sokan néztek volna rám, intézték volna a dolgokat.

Utolsó hozzászóló: saját dokinak adtál volna? és mennyi ideig kellett várni az újabb terhességgel? hány hetesen volt neked? SAJNÁLOM

2012. márc. 7. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

14hetes voltam, szintén gen. rendellenesség miatt kellett.

Ha a saját dokim lett volna is megpróbálok adni(illteve a férjem), de elég sz@rul esett volna, ha elfogadja...

3 hónapot "kellett" várni, de azt mondták, ez csak a lelki része miatt van, igazából addig kell várni, míg nem lesz 2 rendes ciklusod utána.

Én eléggé padlót fogtam, így 8 hónap múlva kezdtünk csak neki.

Minden jót!

2012. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. márc. 8. 10:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem vetélés miatt volt megszakítás, én adtam a dokinak.
2012. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na akkor változó a válasz. Én is sokat gondolkoztam, ezért is kérdeztem rá, ne legyen később emiatt kellemetlenség. Tényleg sokat számított, hogy ott volt végig az 5 nap alatt.

Remélem utalt volna arra, ha mégis elfogadja. De ő a szülésnél sem mond konkrét összeget. És amikor kiderült, akkor sem fogadott el semmit a magánrendelőben.

Arra gondoltam, ha vissza kellene menni 6 hét után, viszek ajándéktárgyat gesztusként.

Tényleg nektek volt 6 hét után vmilyen kontroll?

2012. márc. 8. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen volt, de talán már előbb is asszem...nem emlékszem sajnos.
2012. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy hete volt a szülés+kaparás és tegnap kezdett el görcsölgetni a hasam, szurkál, a pisilés is fájdalmas. Eddig teljesen tünetmentes voltam, emiatt most olyan nehéz. Dokival beszéltem telefonon, azt mondta normális. Remélem nem tart sokáig. Csak az ember mindig izgul, nehogy valami gond legyen megint.
2012. márc. 9. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!