Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap kell befeküdnöm a...

Holnap kell befeküdnöm a kórházba, nagy valószínűséggel indított szülés lesz. Mik a tapasztalataitok indított szülésnél? Aznap már vajon magamhoz is ölelhetem a kisfiamat?

Figyelt kérdés
Pécsen fogok szülni
2012. márc. 7. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is indították. annyi a hátránya, hogy a fájások erősebbek, de bírható. előnye, hogy talán gyorsabban zajlik. nekem 3,5 óra volt az indítástól számítva. ha minden jól megy, akkor azonnal is rád teszik a babád! mellre is teheted.


szép élényeket!

2012. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ÉS aznap, amikor befeküdtél, be is indították rögtön? Leginkább ez érdekelne, mert nagyon aggódom, hogy több napig ott tartanak előtte. Otthon vár egy 20 hónapos kiscsilány...
2012. márc. 7. 12:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, én is Pécsen szültem. Nekem 40+6 naposan indították, még aznap amikor befeküdtem, mert volt hely a szülőszobán.

6-tól este 10-ig voltam oxin, de nem tágultam, így császár lett. Fél 11re meg lett a kisfiam, megpuszilhattam, még egyszer visszahozták és utána reggel 6kor kaptam meg véglegesen. De eddig ahány ismerősöm volt, annyiféle idő után kapták meg a babát. Mind pécsi.

2012. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem fogadott volt a doki,előző nap befektetett,mert már magas volt a vérnyomásom,és kevés a magzatvíz. Másnap reggel 8kor burkot repesztett,(5 perces fájásaim voltak utána rögtön)de mivel nem nagyon tágultam kaptam oxitocint és attól már viszonylag gyorsan meglett a kislányom. 13:50kor született,tehát 6 óra vajúdás volt,és első szülés. Tehát szerintem ha indított, biztos hogy aznap már találkozol a babócáddal :) Gondtalan szülést! 22 hetes kismama
2012. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem mind2 gyerekem 2-3 órán belül a kezemben volt. Minden jót!
2012. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1.vagyok

sajons simán lehet, hogy pár napig csak megfigyelnek, bent tartanak. ha jól értem, túl vagy a kiírt időponton? szobatársam is időn túl volt, ezért bent tartották a kórházban, 3 napot vártak.


nekem magzatvíz folyt el, csak a szülés még nem indult el, így 1 napot vártak, utűna indították.

2012. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is indítottak az ikreimmel, este 3/4 11-kor kötötték be az oxit és reggel 3/4 8-ra lettek meg. Nagyon kemény volt, végig erős, a végén brutális fájásokkal, de megérte:) Szóval 9 órát tartott. Ja, én olyan 2 ujjnyira voltam kitágulva, amikor bekötötték.
2012. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 3 centis tágulással mentem be, bőven a 41 hét után, ballont helyeztek fel este, ami reggelre fájdalommentesen kitágított 5 centire, a fájások nem indultak be, burokrepesztés után sem. Oxitocint kaptam (nem úgy, ahogy a csövön kifér, hanem nagyon alacsony cseppszámmal), attól beindultak a fájások, másfél óra elteltével kaptam az EDÁ-t (oxitocin által generált fájások esetén erősen ajánlott, hacsak nem akarod lekapni a csempét a falról), burokrepesztés után 6 órával megszületett a kislányom, nagyon könnyen.
2012. márc. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én szerdán(25-én) kellett, hogy befeküdjek 40+1-en, toxémia miatt.

Pénteken reggel elment a nyákdugóm, szóltam az orvosomnak, 3kor már a szülőszobán voltam, 20:15-kor megvolt a fiam:)

Úgy volt megbeszélve, hogy csak 1-jén szülünk, de mivel 2 ujjnyira nyitva voltam, megindították:)

3kor oxitocin, 3:15kor burokrepesztés

2012. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!