Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik magánklinikán szültetek...

Melyik magánklinikán szültetek, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Róbert,a Telki és a Dr.Rose érdekelne?:)

Kútvölgyi-Maternity-vel kapcsolatban nincsen jó véleményem.


2012. febr. 1. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Róbert klinikán szültem. Van jó és rossz tapasztalatom is. A jó az, hogy minden egy helyen van. Vizsgálat, ultrahang, vérvétel (amire egy percet sem vársz)Genetikai vizsgálatok, integrált teszt stb. Szüléskor a nővérek munkájával maximálisan meg voltam elégedve, nem bájolgók, de nagyon jól végzik a dolgukat!

A szülésznők közül volt 1, aki nem volt szimpi, a többi rendben volt. Bár császáros voltam, de a vajúdás alatt azért nem tetszettek annyira a körülmények. Nappal révén a szülőszoba kissé átjáróház volt... olyan államis feeling...

A műtétem viszont jó lett, nagyon gyorsan felépültem, tehát szakmailag oké volt a dolog.

Az még nem tetszett, hogy a dokira sokszor akár 1,5 órát is várni kellett, ami leginkább a rossz szervezésnek volt köszönhető. Ezt egy magánkórház nem engedhetné meg..

Azt is kifogásoltam, hogy a dokival nem tudsz 4 szemközt beszélni, mert állandóan bent van az asszisztens, nem csak a vizsgálatnál. Ez még sok állami rendelésen sincs így!

Csecsemősökre egy jó közepest adnék, többet vártam volna.

A szülés utáni ellátás viszont tényleg csúcs szuper volt.

Az ár érték arány kicsit vitatott...

2012. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Az én orvosom dr.Szőnyi György,én a G1 intézetbe járok terhesgondozásra,csak a szülni mennék a klinikára:)

Ott hála Istennek nincs ilyen probléma,percre pontosan behívnak,nincs asszisztens stb.Szuper hely,és közel is van hozzánk:)Zárójel:a Kútvölgyi-Maternity-ben voltam,ott először 3 órát várattak..


Eddig egyszer voltam a kórházban,akkor kedvesek voltak,és jókat is hallottam.Az fő előnye,hogy természetes szülés pártiak,van kád stb.Szülésznőt még nem választottam,esetleg tudsz ajánlani valakit?Zachár Erika volt nekem nagyon szimpi:)

2012. febr. 3. 10:22
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, Erika nagyon kedves, szakmailag is jókat hallottam róla! Nálam Franciska volt (de mondom én császáros voltam), ő is nagyon profi. Nem egy bájolgó, de érti a dolgát, szerintem vele is jól jársz.

Szőnyi doki egyszer vizsgált, nekem szimpi volt. Ha csak szülni mész a klinikára, akkor meg leszel vele elégedve szerintem. Mondom én a nővérek munkájával voltam a legelégedettebb szülés után. A kajával vigyázz, mert hajlamosak elsunnyogni a választékot:)) (mert van!!!)

2012. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Anesztesek is jó fejek, de persze ne legyen rá szükség! Az, hogy ki mennyire természetes szülés párti, dokifüggő... A szülőszobán az nem tetszett, hogy átjáróház nappal. Remélem éjjel szülsz, mert akkor nyugi van:)
2012. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A kútvölgyiben lehet, hogy várni kell, de ott dolgozik az ország egyik legprofibb nődokija (dr Papp Z.). Valamit valamiért... Az egyik barátnőm életét ő mentette meg a századik doki után..
2012. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kútvölgyivel nem igazán vagyok megelégedve,velem nagyon bunkók voltak a recepciósok,a doki,aki vizsgált,mondta,hogy náluk első szülésnél rutin a gátmetszés.Nővéremnek pár évvel ezelőtt a SOTE I-n császározta,a Papp prof.és a szintén most Kútvölgyiben lévő Csabay dr.A császárnál úgy vágtak,hogy megvágták a kicsi homlokát,ami még ma is látszik,igaz nagyon halványan,és mindig is látszani fog.Úgyhogy nekünk a szakértelemről kicsit más a véleményünk,bár biztosan vannak sokkal komolyabb esetek,amikor tudott segíteni-de ezt mind figyelembevéve nem szeretnék ott szülni.

2012. febr. 3. 12:53
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Telki sem jó. A látszat csal.....
2012. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Augusztus elején szültem Varsányi Hajnalkával. Annyira elégedettek voltunk a szolgáltatással, a hozzáállással, a személyzettel, az ápolással, meg mindennel, hogy nem tudom szavakba önteni.

Nagyon szép szülésem volt az indítás ellenére (nem így terveztem, teljesen természetes szülést szerettem volna), sokat köszönhetek az orvsomnak, a szülésznőnek, és mindenkinek, aki a szülészeten dolgozik, a szakmai munkájuk mellett emberileg is maximálisan helyt álltak éjjel-nappal.

A dokiról dicshimnuszokat tudnék zengeni. Nekem fontos volt, hogy emberileg is jó legyen, nem csalódtam. Profi, támogató, végtelenül higgadt és nyugodt embernek ismertem meg, szüléskor is nagyon támogató, sőt anyáskodó volt, megható volt, ahogy párás szemmel simogatta a hasamon fekvő babám hátát.

Nem lesz több gyerekem, de ha lenne, csak Telkibe mennék vissza.

Az indításról: kíméletesen indítttak, nem hat liter oxival, hanem ballonnal, ami egy éjszaka alatt 2-ről 5 cm-re tágított mindenféle fájdalom nélkül.

2012. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm a Sote vendégszeretetét élvezi már egy ideje, ott a szobatársnője egy Róbert-es császáros anyuka volt. Komplikáció lépett fel a hazaengedés után (láz, gyulladás) a Róbertből elhajtották, mire eljutott a sote-ra már ki kellett venni a méhét.
2012. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Érdekes,amit írsz,mert a családnak pont egy nagyon ellentétestapaszatalat van:)

Február 22-én 34.héten beindult a sogornőmnél a szülés.Azonnal hívta Róbertes orvosát,azt mondták neki,rögtön az Áek-be menjen,ott van PIC.A sógornőmék kocsival rögtön oda is mentek,ahogy ott voltak elkezdték a császárt.A Róbertes doki odaszólt az ÁEK-nek,pont egy jó barátja volt,így úgy fogdták az Áek-ben mintha mindig is oda járt volna.Mikor kitoltákk a műtőből a Róbertes választott dokija és szülésznője is ott volt!!!Voltak meglátogatni őket többször,a Róbert odairányította az al a carte kaját,elintézték az alapítványi szobát is.

A kicsivel jövő hét elején jöhetnek ki,mindketten jól vannak,egészségesek!

Végig nagyon kedvesek voltak velük,hála a Róbertnek úgy bántak velük,mintha ott is magánklinikán lennének!


Egy másik fórumon is olvastam,hogy hasonlóan bántak egy koraszüléses Róbertes kimamával,mint a sógornőmmel,pedig ott más volt a választott orvos.

A kérdés kiírása óta én is odajárok,és őszintén mondom elképzelni sem tudom,hogy nem érdekli őket a "kismamájuk",maximálisan támogatnak mindenben!

2012. márc. 6. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!